Kadinlive.com

Güzel Köylü Dizisi ‘Kamuran’ Kimdir?


Güzel Köylü Dizisi Kamuran Kimdir? Nerelidir? Biyografisi, Güzel Köylü Dizisi Kamuran, Güzel Köylü Kamuran kısaca tanıyalım.

Milyonları ekrana kitleyen Güzel Köylü Dizisi Kamuran kimdir? Güzel Köylü güzel ve başarılı oyuncusu Kamuran gerçek ismi Esin Civangil‘dir

Pusat 2.Bolum 123

Esin Civangil Kimdir?


Güzel Köylü Kamuran: Esin Civangil

Güzel Köylü Kamuran Doğum Yeri: Kocaeli

Güzel Köylü Kamuran Doğum Yılı: 1982

Güzel Köylü Kamuran Kaç Yaşında: Şuanda 32

Güzel Köylü Kamuran Mesleği: Dizi, Sinema, Oyuncu

Güzel Köylü Kamuran Boyu: 170 cm

Güzel Köylü Kamuran Kilosu: 55kg

Güzel Köylü Kamuran Göz Rengi: Kahverengi

Güzel Köylü Kamuran Karakteri: Dizide köyde doğmuş büyümüş güzel bir kızı canlandırmaktadır. Bu rolü Esin Civangil Oynamaktadır. Kamuran dizide rol gereği Cemal’in babasının zorla isteği ile Cemal ile nikah masasına oturmuştur. Fakat Cemal nikahın ortasında kızı yüz üstü bırakıp kaçmıştır. Onun bu hareketi Kamuran’ı çok etkilemiştir. Fakat ilerleyen bölümlerde Kamuran köye yerleşen Gül’ün eski sevgilisi Kaan ile bir aşk yaşayacaktır. Bu ise köyde olay olacaktır.

Esin Civangil: 12 Temmuz 1982 Kocaeli doğumlu. Esin civangil‘i ilk olarak Ekmek Teknesi dizisinde izlemiştik. Dizide Jale Ekin karakterini canlandırdı. Daha sonra bir çok dizide rol alan Esin Civangil şu sıralar Güzel Köylü dizisinde Kamuran karakterini canlandırıyor. Dizinin yanı sıra Kadri’nin götürdüğü yere git filminde de rol almıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git