Kim Kimdir

İşte Benim Stilim Çağla Şen Kimdir?

Çağla Şen Kimdir?

Ekranların sevilen moda yarışma programı işte benim stilim, yarışmacı kadrosu ile de büyük ilgi görüyor. İşte benim stilim Çağla Şen oldukça dikkat çeken isimlerden moda sevenlerin takip ettiği işte benim stilim programınında boy gösteren Çağla Şen‘in boyu, kilosu, göz rengi, saç rengi, burcu, mesleği, eğitimi, yaşı kaç ve nereli olduğu gibi konular takipçileri tarafından merak ediliyor. İşte benim stilim Çağla Şen kimdir? Hep birlikte bir göz atalım…

İşte benim stilim Çağla Şen, moda yarışması yeni sezonda güzelliği ile dikkat çeken yarışmacılar arasında yer alıyor. Çağla Şen hayatı, biyografisi ve gerçekte kim olduğu tüm detayları ile işte benim stilim Çağla Şen takipçileri için paylaşıyoruz.

te Benim Stilim Çağla Şen

TV8 ekranlarında yayınlanan işte benim stilim adlı yarışmanın yeni sezon bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkan Çağla Şen güzelliğinin yanı sıra, duruşu ve sempatik tavırlarıyla da izleyicileri kendisine hayran bırakanlardan oldu. Esmer güzellerden olan Çağla Şen İstanbullu ve 21 yaşında çok güzel bir bayan. Kendisine yarışma boyunca başarılarının devamını diliyoruz.

Çağla Şen, stil sahibi bir insan olmanın karakterle başlayacağına inanıyor. Karakter yapısı düzgün olmayan insan, güzel giyinme konusunda hiçbir anlamı yoktur diyor. Bu sözlerini’de işte benim stilim Çağla Şen şu şekilde bir açıklama getiriyor; giydiğiniz kıyafetleri üzerinizde taşıdığınızda insanların kalbine kolayca girmeyi başarabilirsiniz. Bu yüzden bu yarışma programını sadece bir stil, tarz yarışması olarak görmüyorum ve bunun için buradayım diyor.

te Benim Stilim Modası Çağla Şen

İşte benim stilim‘in güzel yarışmacısı Çağla Şen‘in asıl amacının, ileride spikerlik veya sunuculuk yapmak olduğunu ifade ediyor. Sırbistan’ın başkenti Belgrad’ta fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimleri gören Çağla Şen, son aylarda prova mankenliği yapığını söyledi. Güzel yarışmacı sözlerine şunları da ekliyor; en büyük tutkusu ise, hayal kurmak ve bu hayallerini gerçeğe dönüştürebilmek için çok çalışmak gerektiğinin altını çiziyor. Son derece kırılgan ve naif bir kişiliğinin olduğunu da söyleyen güzel yarışmacı, işte benim stilim’deki diğer yarışmacılarla tartışma konularına girmeyeceğini de belirtiyor.

2017 İşte Benim Stilim Moda Yarışmacısı Çağla Şen

İşte Benim Stilim Çağla Şen Kimdir?, Nerelidir?

 • İşte Benim Stilim Çağla Şen Cinsiyeti : Kadın
 • İşte Benim Stilim Çağla Şen Doğum Yeri : İstanbul
 • İşte Benim Stilim Çağla Şen Doğum Tarihi : 1995
 • İşte Benim Stilim Çağla Şen Kaç Yaşında : 21
 • İşte Benim Stilim Çağla Şen Boyu : 1.72 cm
 • İşte Benim Stilim Çağla Şen Kilosu : 55-60 kg
 • İşte Benim Stilim Çağla Şen Göz Rengi : Mavi
 • İşte Benim Stilim Çağla Şen Saç Rengi : Siyah
 • İşte Benim Stilim Çağla Şen Burcu : Yengeç
 • İşte Benim Stilim Çağla Şen Eğitimi : Fizik tedavi
 • İşte Benim Stilim Çağla Şen Mesleği : Mankenlik
 • İşte Benim Stilim Çağla Şen Twitter : @cagllasenofficial
 • İşte Benim Stilim Çağla Şen Instagram : @cagllasenofficial

İşte Benim Stilim Çağla Şen Fotoğrafları / GALERİ

ağla Şen İşte Benim Stilim 2017 Moda ve Tarz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu