Kim Kimdir

Kaçak Gelinler Dizisi ‘Müfit’ Kimdir?

Kaçak Gelinler Ege Aydan Kimdir Nerelidir? Kısa biyografisi, Ege Aydan Müfit Kaç Yaşında. hepsi ve daha fazlası bu yazımızda.

kacak-gelinler-ege-aydan-kimdirKaçak Gelinler dizisi ekranların en çok izlenen dizisi Start TV kanalından TV8 kanalına transfer olan dizi sevilen oyuncusu Müfit kimdir Kaçak Gelinler dizisi Müfit gerçek ismi Ege Aydan’dır  

Ege Aydan’ı birçoğumuz yakından tanıyoruz. Bugüne kadar sayısız oyunlarda, filmlerde ve dizilerde rol alan başarılı aktör aynı zamanda sayısız oyun da yönetmiştir.

Ege Aydan kimdir?

Kaçak Gelinler Müfit: Ege Aydan

Kaçak Gelinler Müfit Doğum Yeri: Ankara

Kaçak Gelinler Müfit Doğum Tarihi: 15 Haziran 1958

Kaçak Gelinler Müfit Kaç Yaşında: Şuanda 56

Kaçak Gelinler Müfit Boyu: 172 cm

Kaçak Gelinler Müfit Kilosu: 75 kg

Kaçak Gelinler Müfit Göz Rengi: Mavi

Kaçak Gelinler Müfit Meslek: Oyuncu, yönetmen

Kaçak Gelinler Müfit ‘Ege Aydan’ Oynadığı Roller :Kurtuluş : Ziya Öztan – 1996 – Yüzbaşı Faruk Gizli Aşk : Ümit Efekan – 1995 – Cihan Ünlüsoy Küçük Dünya : Osman Sınav – 1990 Beybaba : Tekin Akmansoy – 1989 Kaynanalar : Tekin Akmansoy – 1989 – Timuçin Hakmen Yarın Artık Bugündür : Hüseyin Karakaş – 1974 – Uğur

Ege Aydan: Bugüne kadar sayısız oyunlarda, filmlerde ve dizilerde rol alan başarılı aktör aynı zamanda sayısız oyun da yönetmiştir. Annesi Emine Sevda Aydan opera sanatçısı ve oyuncudur. Sanat eğitimine bale ile başladı ve ardından Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne girdi. Renkli bir karaktere sahip olan ünlü oyuncunun aynı zamanda resme de ilgisi ve yeteneği vardır. İlk sergisini 1982’de açıp, o dönemlerde yaptığı resimlerle Avrupa’nın ilk on ressamı arasına girmiştir. Kendisi aynı zamanda çeşitli projelerde seslendirme de yapmıştır. Bu yetenekli oyuncu şu aralar yazın sezon dizilerinden olan Kaçak Gelinler dizisinde ‘Müfit’ karakteri canlandırıyor.

Kaçak Gelinler: Dizi hakkında kısa bir not düşelim hepimizin bildiği gibi Kaçak Gelinler dizisi Star TV ekranlarında yayınlanıyordu. Ancak 14. bölüm final sonu yapıp, dizi yeni kanalı Acun Ilıcalının sahibi olduğu TV8 ekranlarına transfer edildi bu kısa not bilginize sunalım. iyi seyirler dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu