Kim Kimdir

Kara Para Aşk Dizisi ‘Ömer’ Kimdir?

Kara Para Aşk Ömer Kimdir? Nerelidir? Kısa Biyografisi Kara Para Aşk Ömer Kaç Yaşında hepsi ve daha fazlası bu yazımızda…

ATV Ekranlarının tutkuyla izlenen Dizisi Kara Para Aşk ‘Ömer’ karakterini canlandıran yakışıklı ve başarılı oyuncu gerçek ismi Engin Akyürek‘tir

kara para aşk dizisi ömer kimdir

Engin Akyürek Kimdir?

Kara Para Aşk Ömer: Engin Akyürek

Kara Para Aşk Ömer Doğum Yeri: Ankara

Kara Para Aşk Ömer Doğum Tarihi: 12 Ekim 1981

Kara Para Aşk Ömer Kaç Yaşında: Şuanda 33

Kara Para Aşk Ömer Boyu: 187 cm

Kara Para Aşk Ömer Kilosu: 82 kg

Kara Para Aşk Ömer Meslek: Dizi, Oyuncu, İş adamı

Kara Para Aşk Ömer Göz Rengi: Siyah

Kara Para Aşk Ömer Burcu: Terazi

Engin Akyürek: Kameralarla buluşması Türkiye’nin Yıldızları yetenek yarışması sayesinde oldu. Türkiye’nin Yıldızları sayesinde büyük hayran kitlesi edinen Engin Akyürek, yarışmanın sona ermesinin ardından Yabancı Damat dizisinin kadrosuna katıldı.

2004 ve 2005 yıllarında, Yabancı Damat’ın yayınlanan ilk iki sezonunda canlandırdığı Kadir karakteri ile hayran kitlesini genişleten Engin Akyürek 2006 yılında yayınlanan Kader dizisinde ise Cevat karakterini canlandırdı.

Engin Akyürek’in kadrosunda bulunduğu son yapım ise, Hülya Avşar’ın başrolünde bulunduğu, sinema filminden uyarlanan Fatmagül’ün Suçu Ne oldu. Aşk-ı Memnu ile dünya çapında büyük bir üne kavuşan Beren Saat, dizide Engin Akyürek ile beraber rol aldı.

Şimdi ise Kara Para Aşk dizisinin sevilen oyuncusu Engin Akyürek Ömer karakteri ile dizi severlerin karşısına geçmiştir. Başarılı oyuncu Engin Akyürek Kara Para Aşk dizisinde devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu