Magazin

Karadayı Dizisi Oyuncuları Kimlerden Oluşuyor

ATV‘nin en çok izlenen dizilerinden olan karadayı dizisi oyuncu kadrosu ile’de dikkat çekiyor karadayı dizisi yayınlandığı günden beri izleyicileri tutku ile hiç kaçırmadan her bölümünü izliyor. Sizler için Kadınlive kadın ekibi‘nin yakın mercek altına alarak hazırladığı ‘KARADAYI’ dizisinin oyuncularını ayrıntılı bir şekilde tanıtacağız.

KARADAYI DİZİSİ Mahir Kara – Kenan İmirzalıoğlu

Karadayı dizisinin sevilen karakteri Mahir Kara gerçek ismi Kenan İmirzalıoğlu‘dur 18 haziran 1984 Ankara doğumlu yakışıklı aktör daha önce oynadığı bazı diziler şöyledir; Deli Yürek, Acı Hayat, Ezel gibi dizilerde başrol oynamıştır.

karadayı-kenan-imirzalioglu

KARADAYI DİZİSİ Feride Şadoğlu – Bergüzar Korel

Karadayı dizisinin sevilen karakteri Feride Şadoğlu gerçek ismi Bergüzar Korel‘dir 27 ağustos 1982 İstanbul doğumlu Bergüzar Korel‘in Karadayı dizisindeki rolü Nazif Kara’nın duruşması’nın hakimesi Feride şadoğlu‘dur.

feride

KARADAYI DİZİSİ Ayten – Melike İpek Yalova

Karadayı dizisinin başarılı ve güzel oyuncusu Ayten karakterini oynayan oyuncusu gerçek ismi Melike ipek Yalova‘dır 1984 İstanbul doğumlu Melike İpek Yalova dizide Mahir Kara‘nın nişanlısı rolünde bundan önce oynadığı diziler Muhteşem Yüzyıl‘da Prenses İsabella rolünde oynamıştır.

karadayı-ayten

KARADAYI DİZİSİ Nazif Kara – Çetin Tekindor

Karadayı’nın Usta oyuncu Nazif Kara‘nın gerçek ismi Çetin Tekindor 16 temmuz 1945 Sivas’da Dünya’ya gelen başarılı oyuncu. Karadayı dizisi başarılı oyunculuk sergilemektedir. Çetin Tekindor 100’lerce tiyatro oyununda rol almıştır. Çetin Tekindor aynı zamanda 30 dan fazla dizi filmde oynamıştır.

karadayi-cetin-tokdemir

KARADAYI DİZİSİ Nazif – Ataberk Mutlu

Karadayı dizisinin en sevimli oyuncu Nazif gerçek ismi Ataberk Mutlu‘dur dizide Nazif Kara‘nın torunu Nazif rolünde oynamaktadır.

Karadayı-Ataberk-Mutlu

KARADAYI DİZİSİ Songül –  Leyla Lydia Tuğutlu

Karadayı dizisinin güzel oyuncusu Songül‘ün gerçek ismi Leyla Lydia Tuğutlu 29 ekim 1989 Berlin doğumlu olan güzel oyuncu aynı zamanda modellik’te yapmıştır. Adını ilk olarak ES ES dizisiyle duyuran Leyla Lydia Tuğutlu karadayı dizisinde evin kızı Songül rolünü oynamaktadır.

karadayi_Leyla_Lydia_Tugutlu

KARADAYI DİZİSİ Yasin Komiser – Rıza Kocaoğlu 

Karadayı dizisi’nin komiseri olan Yasin komiser gerçek ismi Rıza Kocaoğlu 10 mart 1979 İzmir doğumlu Yasin komiser rolündeki Rıza Kocaoğlu Karadayı dizisi bünyesine sonradan katıldı. Kısa zaman’da izleyicilerin beğenisini topladı. Rıza Kocaoğlu ses getiren oynadığı bazı diziler şöyledir; Ezel, Kuzey Güney, Av Mevsimi gibi yapımlarda rol almıştır.

Karadayi-Riza

KARADAYI DİZİSİ Orhan Kara – Ulaş Tuna Astepe

Karadayı dizisinin en sevilen karakterlerinden olan Ulaş Tuna Astepe evin küçük oğlu Orhan Kara rolündeki Ulaş Tuna Astepe ilk oyunculuk deneyimini yaşıyor.

karadayi-ulas-tuna-astepe

KARADAYI DİZİSİ Turgut Savcı – Yurdaer Okur

Karadayı dizisinde Turgut Savcı karakterini oynayan başarılı oyuncunun gerçek ismi Yurdaer Okur 29 ekim 1974 Rize doğumlu olan oyuncu Karadayı dizisiyle ilk başrol deneyimini yaşamaktadır. Sayısız tiyatro oyununda rol alan başarılı oyuncu Yurdaer Okur dizideki mamafi repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu olmayı başarmıştır.

Karadayi-Yurdaer-Okur

KARADAYI DİZİSİ Sekreter Serra – Aslı Orcan

Karadayı dizisinin sevilen oyuncusu Sekreter Serra gerçek ismi Aslı Orcan 27 mayıs 1980 Aydın doğumlu olan güzel oyuncu Karadayı dizisinde sekreter rolünü oynamaktadır. Aslı Orcan oynadığı bazı diziler şöyledir; Sensiz Olmuyor, Kaybolan Yıllar gibi yapımlarda rol almıştır.

karadayi-asli-orcan

KARADAYI DİZİSİ Avukat Erdal – Cenan Çamyurdu

Karadayı dizisinde Mahir’in tek sırdaşı olan Avukat Erdal’ı oynayan oyuncu’nun gerçek ismi Cenan Çamyurdu daha önce Kenan İmirzalıoğlu Ezel dizisinde’de birlikte oynayan Cenan Çamyurdu Ezel dizisinde kötü gardiyan tiplemesinden sonra Karadayı dizisinde iyi adam rolüyle karşımızda.

karadayi-cenan-camyurdu

KARADAYI DİZİSİ Dalyan Rıza – Atsız Karaduman

Karadayı’nın sevilen oyuncusu canlandırdığı Dalyan Rıza karakterindeki oyuncusu, gerçek ismi Atsız Karaduman‘dır Geçmişte hayatını kurtaran Nazif Kara’ya büyük sevgisi olan fakat aynı karakterde olmayıp yasa dışı işlerini sürdüren Dalyan Rıza, hapishanede Nazif’i korumak ister. Sağ kolu olan Necdet’in çevirdiği gizli işlerden habersizdir. Babacan tiplemesiyle karşımızda olan Dalyan Rıza yani Atsız Karaduman Nazif kara’nın en yakın arkadaşı olarak karşımızda.

Karadayi-Atsiz-Karaduman

KARADAYI DİZİSİ Necdet Güney – Erkan Avcı

Karadayı dizisinin başarılı oyuncusu Necdet Güney gerçek ismi Erkan Avcı 1 ocak 1982 Diyarbakır doğumlu oyuncu daha önce oynadığı bazı diziler söyledir; Kurtlar vadisi, Sakarya Fırat, Zenne gibi yapımlarda oynamıştır. Karadayı Necdet Güney rolü şöyledir; En kötü adamlardan bir tanesi olan Necdet Güney; kendisi ile yurtta büyüdüğü ve kan kardeşi olan adamı patronuna yakalattı ve o arkadaşı kendisini ispiyonlamasın diye de kafasından bir kurşunla öldürdü.

Karadayi-Erkan-Avci

KARADAYI DİZİSİ Bahar – İlkin Tüfekçi

Karadayı dizisinin başarılı ve güzel oyuncusu Bahar gerçek ismi İlkin Tüfekçi 5 temmuz 1987 İstanbul doğumlu İlkin Tüfekçi oynadığı bazı diziler şöyledir; Arka Sıradakiler ve Papatyam‘da oynadı. 2010 Dünya basketbol şampiyonası sonrasında Lamar Odom‘la çekilmiş resmiyle uzun süre gündemden düşmemişti. Dizide Sekreter rolü ile karşımıza çıkmıştır.

Karadayi-İlkin-Tufekci

KARADAYI DİZİSİ Çetin – Civan Canova

Karadayı sevilen dizinin sevilen oyuncusu Çetin gerçek ismi Civan Canova‘dır Karşımıza genellikle kötü adam tiplemesiyle çıkan Civan Canova Karadayı dizisinde Gazete sahibi ve mafya babası Çetin rolündedir.

karadayi-civan-canova

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu