Çay Tarifi

Karın ve bel yağları eriten 4 zencefili soğuk çay tarifi

Karın ve bel bölgesindeki yağlanmadan kurtulmak ve zayıflamak için zencefil çayı tarifini sizler için hazırladık. Zencefil çayının hazırlanmasının 4 özel ve etkili reçeteleri

REÇETE 1: Zencefili ince ince doğrayın kaynar haşlanmış suya atın. Gün boyunca içebilirsiniz. Sağlık amacıyla yemekten önce için, zayıflamak isteyenlere her zaman içmek tavsiye edilir.

REÇETE 2: Zencefili mini mini doğrayın ve soğuk suya atmak. Odun üstünde kaynatın ve 25 dakika zayıf ateşte tutun. Sonra, ateşten çekip 10-15 dakika soğumasını bekleyin. Bal ve limonu ekleyip için.

REÇETE 3: Bu reçete kilo vermekte özgür olmak isteyenler içindir. Etkili kilo kaybı için çayın bünyesine zencefille birlikte aynı miktarda sarımsak katılmalıdır. Termosa döküp sıcak su ile doldurun. 25 dakika boyunca dem aldıktan sonra çay süzülmelidir ve ondan sonra gün boyunca içilmelidir. Sarımsağın katılması etkisi yükseltir.

REÇETE 4: Birinci fıkrada belirtilen reçeteye funda bitkisi eklenirse, siz yeni bir tat alacaksınız. Daddan ek bu çay bazı kadın hastalıklarına karşı yardımcı olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu