Hayata dair

‘Keira Knightley’ ve ‘Nicole Kidman’ şaşırttı

Birçok oyuncuyu hatta hemen hemen hepsini desek yalan olmaz dergi sayfalarında sıra dışı pozlarla görmeye aşinayız. Fakat son zamanda bizi şaşırtan iki ünlü bu saydığımız grupta olmamasına rağmen oldukça ilginç pozlarla magazin sayfalarında. Keira Knightley ve Nicole Kidman bu iki dünyaca ünlü starlar interview dergisinin eylül sayısında ilginç pozlarıyla objektif karşısındaydılar.

Bahsettiğimiz karelerden biri Keira Knightley‘in siyah beyaz fonlu fotoğrafta, opera eldiveni ve siyah bir pantolon ile Patrick Demarcheller‘in objektifinde. 29 yaşındaki oyuncunun bir diğer aşırı pozu siyah gece elbisesiyle yere uzanmış halde çekilmiş.

Nicole Kidman ise Stephen Klein‘e verdiği pozda krem rengi saten iç çamaşırı, uzun çorapları ve jartiyeriyle görünmüş. Oyuncu 47 yaşında olmasına rağmen mor tonlarından fon hazırlanmış. Fotoğrafta kirli bir zeminde oldukça pahalı iç çamaşırları ve topuklu ayakkabıları ile uzanmış ve arkadan gelen bir erkeğin belirtileri görülüyor.

Son dönemin en favori fotoğrafçılarından olan Mert Alaş ve Marcus Piggott‘a poz veren bir diğer isim de meşhur manken Naomi Campbell‘de derginin son sayısında. Tenis kortunda verdiği pozlarda Campbell’in omzunda leopar desenli mont göze çarpıyor. Mankenin bir diğer pozu ise yüzme havuzunun kenarında, bu karedeki ilginç detay ise havuzda suya düşmüş bir otomobilin var olması.

Derginin eylül sayısının sloganı ‘Fotoğrafçılar sayısı’ olarak okuyucuyla buluştu. 6 fotoğrafçının kendilerine göre ideal kadınları yansıttıkları bir fotoğraf şöleni yaşandı. Bu fotoğrafçılar da; Lea Sydoux, Amber Valletta ve Daria Werbowy gibi daha nice film yıldızları ve süper modeller ile beraber var olan kadro ile mükemmel çekimler gerçekleşti.

İşte o objektiflere yansıyan muhteşem kareler / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu