Magazin

Kim Kardashian Saçlarını Yıkamıyor ve Güzelliği İçin Harcadığı Paralar

Abd’li ünlü yıldız Kim Kardashian sürekli gündemde kalmayı başarıyor. Bu kez Kardashian cilt bakımı ve makyaj malzemeleri için harcadığı yüksek paralar ve saçlarını 5 günde bir yıkadığını söylemesiyle yine gündeme oturdu.

Kim Kardashian Güzelliği İçin Ne Kadar Para Harcıyor?
Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian günlük cilt bakımı ve makyaj malzemeleri için 2 bin dolar (yaklaşık 5 bin TL) harcıyormuş. Saçlarının bakımı ise daha doğrusu yıkamaması çok ilginç.

article 2592121 1CA582E400000578

Saçlarının Bakımı, O Saçlarını Yıkamıyor, Kim Kardasian’ın Sırrı,  Kaç günde saç yıkıyor?
Kim Kardashian tartışmalı ve dikkat çeken vücut ölçülerinin yanı sıra saçlarının güzelliğinin onu yıkamamasına borçlu olması herkesi şaşırttı. Saçlarını 5 günde 1 yıkayan ünlü yıldız Kardashian: “İlk gün saçlarımı kabartıyorum, ikinci gün dağınık dalgalı, üçüncü gün düzleştirdiğim saçlarımı dördüncü gün yağlandıkları için at kuyruğu yaparak topluyorum” dedi. Fakat Kardashian’ın saçları çok canlı ve güzel gözüküyor. Çok sık yıkanan saçların yıprandığı tezini savunan sadece Kim Kardashian değil Hadise de bunu savunanlar arasında.

Hadise ve Kim Kardashian Benzerliği
Geçtiğimiz günlerde Hadise de buna benzer bir açıklama yapmıştı. Ünlü şarkıcı Hadise saçlarıyla ilgili yaptığı Kim Kardashian’a benzer açıklama ile Türk medyasından ilgi görmüştü.

Hadise, saçlarının gür ve parlak olmasının nedenini 10 günde bir kere yıkamaya bağlamıştı. Şarkıcı, saçlarıyla ilgili sorulan bir soruyu böyle cevaplamıştı: “İddia ediyorum bence müthiş bir şey. Saçlarımı 10 günde 1 kere yıkıyorum. Çünkü sürekli olarak yıkanan ve kurutma makinesi ile kurulanan saçlar çok zarar görüyor. Ben de her 10 günde yalnızca 1 kere yıkıyorum.”

Ne dersiniz bayanlar? Biz de mi yıkamayalım?

Kim Kardashian Resimleri:

kim kardashian 876article 0 2079182400000578 Kim kardashian main o KIM KARDASHIAN BRALESS 570 rs 634x951 140630134920 634 Kim Kardashian No Bra Hamptons ms 063014

Hadise saçlarını ne sıklıkla yıkıyor, Kim Kardashan, kardasan, kardasian kaç günde saç yıkıyor, adeta bir servet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu