Kim Kimdir

Kiraz Mevsimi ‘Ayaz Dinçer’ Kimdir?

Kiraz Mevsimi Ayaz Dinçer Kimdir? Nerelidir? Kısa Biyografisi, Kiraz Mevsimi Ayaz Dinçer hepsi ve daha fazlası bu yazımızda…

Fox Tv Ekranlarında oynayan Kiraz Mevsimi Dizisi gençlik dizisinde ‘Ayaz’ karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Serkan Çayoğlu’dur. Kiraz Mevsimi Ayaz, 27 yaşında genç ve yakışıklı atletik vücuda sahip, başarlı bir mimardır.

kiraz mevsimi ayaz dincer kimdir

Serkan Çayoğlu Kimdir?

Kiraz Mevsimi Ayaz’nin Doğum Yeri : Almanya

Kiraz Mevsimi Ayaz Doğum Tarihi : 1988

Kiraz Mevsimi Ayaz Kaç Yaşında : Şuanda 27

Kiraz Mevsimi Ayaz Boyu : 188 cm

Kiraz Mevsimi Ayaz Kilosu : 83 kg

Kiraz Mevsimi Ayaz Göz Rengi : Kahverengi

Kiraz Mevsimi Ayaz Twitter : @SerkanCayoglu

Kiraz Mevsimi Ayaz Facebook : Facebook.com/serkancayogluofficial

Kiraz Mevsimi Ayaz : Arkadaşı Mete ile bir mimarlık ofisi kurmuş ve kısa zamanda büyük başarılara imza atmıştır. 8 yaşlarında babasını bir trafik kazasında kaybeden Ayaz, annesi Ender’in de işine yönelmesi ve onu ilgisiz bırakması sonucu mutsuz ve zor bir çocukluk geçirmiştir.

Onu babaannesi büyütmüştür. Özellikle annesinin babasının ölümünden sonra yaşadığı ilişki ,annesiyle arasını daha da açar. Ukala gibi gözükse de özünde hassas ve duygusal biridir. Dış görünümüne önem veren,lüks yaşamayı seven, eğlenceli ve sosyal biridir. Günü birlik ilişkiler yaşayan, aşka bağlılığa inanmayan biri olmasına rağmen, Öykü’den ilk görüşte hoşlanır. Öykü bugüne kadar tanıdığı bütün kadınlardan farklıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu