Kim Kimdir

Kocamın Ailesi Dizisi ‘Yonca Uygun’ Kimdir?

Fox TV ekranlarının fenomen dizisi olan Kocamın Ailesi Reyting rekorları kıran ve en çok izlenen diziler arasında hal böyle olunca dizinin oyuncuları hakkında Kimdir? Nerelidir? gibi meraklar artıyor.. Kadınlive kadın ekibi olarak Kocamın Ailesi fenomen dizi oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz.

Kocamın Ailesi favori oyuncularından biriside dizideki ismi Yonca Uygun olan güzel ve başarılı oyuncu siz değerli okurlara tanıtalım istedik. Yonca Uygun adlı oyuncunun gerçek ismi Selen Seyven‘dir.

Kocamın Ailesi Selen Seyven dizide başarısı ile adından sıkça söz ettiren güzel ve başarılı bir oyuncu. Kocamın Ailesi dizisinde Yonca karakterini canlandırıyor.

Selen Seyven güzel oyuncunun annesi Özbek babası Türktür. Ankara Yahya Kemal Beyatlı Lisesi’nden mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nü okudu. 2004 yılında Büyük Buluşma dizisi, 2005 yılında Aşka Sürgün dizisi ve Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü sinema filminde küçük rollerde oynadı.

Selen Seyven‘in ilk baş rolü 2006 yılında JanJan adlı sinema filmiyle oldu. Bu film ile Altın Portakala 17 yaşında aday olmayı başaran Selen Seyven ilk büyük çıkışını 2007 yılında Pınar karakterini canlandırdığı Genco dizisiyle yaptı. 2 yıl süren dizi Selen Seyven ‘e geniş bir hayran kitlesi kazandırdı. 2009 yılında Osman Sınav’ın yapımcılığını üstlendiği Doludizgin Yıllar dizisi Selen Seyven ‘in başrol oynadığı ikinci dizi oldu.

Selen Seyven çok dizide oynayan başarlı bir oyuncudur. Şimdilerde ise Kocamın Ailesi dizisinde başrol oynamakta ve dizide Yonca karakterini canlandırmaktadır.

Kocamın Ailesi dizisinin güzel oyuncusu olan Yonca yani Selen Seyven hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşa bilirsiniz başarılı ve güzel oyuncuya Kadınlive Kadın ekibi olarak başarılarının devamını diliyoruz.

KOCAMIN AİLESİ YONCA KİMDİR?

Kocamın Ailesi Yonca Cinsiyeti : Kadın

Kocamın Ailesi Yonca Aslen Nereli : Ankara

Kocamın Ailesi Yonca Yaşadığı Şehir : İstanbul

Kocamın Ailesi Yonca Doğum Yeri : Ankara

Kocamın Ailesi Yonca Doğum Tarihi : 2 Nisan 1986

Kocamın Ailesi Yonca Kaç Yaşında : Şuanda 29

Kocamın Ailesi Yonca Boyu Kaç : 1,60 cm

Kocamın Ailesi Yonca Kilosu Kaç : 50-55 kg

Kocamın Ailesi Yonca Göz Rengi : Ela

Kocamın Ailesi Yonca Saç Rengi : Koyu Kahverengi

Kocamın Ailesi Yonca Burcu Ne : Koç Burcudur.

Kocamın Ailesi Yonca Meslek : Dizi, Oyuncu, Model

Kocamın Ailesi Yonca Eğitim : Sanat Merkezi

Kocamın Ailesi Yonca Twitter : @slnsyvn

Kocamın Ailesi Yonca Instagram : @seyven

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu