Kim Kimdir

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi ‘Özgür Teke’ Kimdir?

Kurtlar Vadisi Pusu Özgür Teke Kimdir? Nerelidir? Kısa Biyografisi, Kurtlar Vadisi Pusu Özgür Teke Kaç Yaşında hepsi ve daha fazlası bu yazımızda…

Ünlü Hollywood starı Andy Garcia’yı konuk oyuncu olarak diziye dahil eden Pana Film, ABD’den ikinci bir transfer daha yaptı ve birçok yabancı dizide rol alan Türk oyuncu Özgür Teke’yle anlaştı.

Kurtlar Vadisi Özgür Teke Kimdir

Özgür Teke Kimdir?

Kurtlar Vadisi Pusu : Özgür Teke

Kurtlar Vadisi Pusu Özgür Teke Doğum Yeri : Trabzon

Kurtlar Vadisi Pusu Özgür Teke Doğum Tarihi : 1981

Kurtlar Vadisi Pusu Özgür Teke Kaç Yaşında : Şuanda 33

Kurtlar Vadisi Pusu Özgür Teke Boyu : 185 cm

Kurtlar Vadisi Pusu Özgür Teke Meslek : Beden eğitimi öğretmenliği, Aktör, Oyuncu, Model

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünü mezunu Özgür Teke birçok iş sektöründe çalışmıştır. New York’da taksicilik, komicilik yapan Özgür Teke bir dönem futbol da oynamıştır. Trabzonsporlu eski futbolcu Özgür Teke PAF takımında oynarken geçirdiği sakatlık nedeniyle yarım bıraktığı eğitimine devam etti.

Özgür Teke’nin hayatı Jude Law ile Newyork’da tanışınca değişti. Daha sonra onun tavsiyesiyle New York Film Akademisine kaydoldu.

Özgür Teke: Aslen Trabzonlu olup, İstanbul’da yaşadığı dönemde, kendine çok büyük hedefler koyarak yaklaşık 8 yıl önce ABD’ye gelen ‘Özgür Teke’ “Güvenli limanları terk etmezsen okyanusları keşfedemezsin” düşüncesiyle her türlü zorluğu göze alıp aktörlük piyasasına sıfırdan girdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu