Estetik

Lazer Yardımlı Liposuction Nasıl Yapılır?

Lazer Yardımlı Liposuction Nasıl Yapılır?

Lazer yardımlı liposuction diğer yöntemlere göre yağ hücrelerini yoğun bir şekilde parçalayan yöntem olma özelliğine sahiptir. Boyunuzun kitle oranına yağ fazlalıkları olan hastalar için kullanılan şişlikler ağrılar diğer oranlara göre son derece az hissedilmektedir.

Estetik ve plastik cerrahı Operatör Doktor Alpaslan Topçu vücutta bulunan fazlalıklardan kurtulmak için Lazer Liposuction hakkındaki merak edilenleri anlatıyor.

Lazer liposuction birçok avantajı bulunduruyor.

  • Cilt sıkılaştırma yöntemlerinde oluşabilecek sarkmalara ve şekil bozukluklarına azalma olarak son derece yardımcı bir etken olan lazer Liposuction diğer yöntemlere göre son derece kolay bir şekilde uygulanabiliyor.
  • Yaşam hayatınıza kısa sürede dönebilme imkanı sağlıyor.
  • Bu teknik sayesinde genel anestezi şart değildir.
  • Vücutta oluşan şişlikler, ağrılar ve morluklar diğer yapılan yağ aldırma yöntemlerine göre son derece daha azve daha kolay iyileşme imkanı sunmaktadır.

Lazer liposuction uygulandığı bölgeler neresidir?

Kalçalarında fazlalık olanlara belinde baldırında bacak yüz selülit ve lokal yağlanmaların görüldüğü bütün alanlarda kolaylıkla uygulanabilen bir yöntemdir.

Küçük başlıklı geniş bir alanı kullanarak vücut kontrolünün düzeltebilir ve kendine güvenini artırabilir ama kesinlikle kalıptan çıkmış gibi mükemmel bir vücut yaratmasına da imkan yoktur.

Uygulaması için normal vücut ağırlığı olan sıkı elastik bir cilt yapısına sahip bazı bölgelerde oluşan ciddi derecede yağ kitleleri olan hastalarda yaş sınırı genellikle olmayan deri elastikiyeti azalma Liposuction uygulama enfeksiyonu da son derece azdır deride yapılan sıkılaştırma ile toparlama daha erken ve daha fazla olma imkanı bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu