Yaşam

Lezzetli Kızartmaların Yeni Nesil İsmi: Fritöz

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte kızartmalar soframızda yerini almaya başladı. Kızartmalar ne çeşit olursa olsun, misafirlerinize sunacağınız en lezzetli yemeklerin başında gelir. Bu da iyi bir kızartma makinesini bir mutfağın en önemli ihtiyaçlarından biri haline getiriyor. Kuşkusuz kızartma yapmak zor ve tehlikeli… Kızartma yaptıktan sonra ise mutfakta oluşan yağ lekeleri ve kokuyu temizlemek daha da zahmetli konulardan biri. Fakat bütün bu sorunların çözümü olarak fritöz mutfakta bir kurtarıcıdır.

fritöz

Fritöz ile en çok hazırlanan yiyecekler; patates cipsi ve her türlü cips, kızarmış sebzeler, köfte, et, peynir, soğan halkaları, tavuk, hindi, yengeç, karides olarak sıralanabilir. Ancak elbette kızartıldığında lezzetli olacağınızı düşündüğünüz her yiyecek fritöz pratikliğiyle pişirilebilir. Fritözü gerek iş yerinizde gerekse evinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Fritöz fiyatları ise modelin performansına ve hacmine göre değişiklik gösterir.

Neden Arnica Fritöz Almalısınız?

Fritöz almadan önce onu ne sıklıkta kullanacağınızı bilmeniz önem taşır. Uzun yıllar kullanacağınız ürünü en iyi fritöz fiyatları ile satın almalı; işinize yaramayacak ürünlere haddinden fazla para harcamamalısınız. Arnica bütçenizi düşünen fritöz fiyatları ile öne çıkarken, farklı modelleri, en doğru ürünü bulmanızı sağlar. Arnica modellerindeki kolaylıkları listelememiz gerekirse:

fritöz1

  1. Hızlı kızartma süresi; ki bir işletmede ve günlük hayatta en önemli kriterlerden biri hızlı ve pratik olmaktır. Fritöz kullanımı hem size zaman kazandırarak kendinize ve ailenize daha çok zaman ayırmanızı sağlayacaktır.
  2. Doğru kullanıldığında güvenliğinizi sağlar. Yağ sıçramaları ve yanık gibi kazalardan fritöz kullanarak kendinizi koruyabilirsiniz.
  3. Yalnızca birkaç tuşa basılarak yönetilen bir cihazdır. Dolayısıyla kullanımı kolaydır.
  4. Az yağ kullanımı ile kızartmalarda tasarruf edebilirsiniz. Fritöz geniş hacmiyle aynı yağda birden fazla yemeği yapmanızı sağlar.
  5. Arnica Fritöz kullanılarak yapılan kızartmalar lezzet olarak tavada yapılan kızartmalara göre dışı çıtır ve içi yumuşak olduğu için daha lezzetlidir.
  6. Koku ve yağ lekesini önler evinizin daha temiz kalmasını sağlar.
  7. Fritöz fiyatları da her bütçeye hitap eder.

Kokusuz ve Çıtır Çıtır Kızartmalar için Arnica Fritöz

Lezzetli ve çıtır çıtır kızartmalar yapmanıza olanak sağlayan Arnica fritöz modelleri, farklı pişirme kapasiteleri ve özellikleri ile ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verir. Kızartma sepetleri ve tutma kolları yardımıyla kızartmak istediğiniz ürünleri pişirme haznesine rahatlıkla yerleştirebilir, farklı zaman ayarlamaları yaparak besinleri tam kıvamında hazırlayabilirsiniz.

Arnica Fritöz modelleri, bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilen iç aksamları sayesinde pratik ve hijyenik bir kullanım sunan fritöz çeşitleri, kokuyu önleyen özel yalıtımlı kapaklar ile donatılmıştır. Misafirleriniz için lezzetli aperatifler ve sunumlarınız için vazgeçilmez tatlar oluşturabileceğiniz fritöz modelleri, patates ve biber kızartması, köfte, piliç pane gibi vazgeçilmez lezzetleri çok daha leziz bir hale getirmenize olanak tanır. İhtiyacınız olan yağ miktarını pişirme haznesine koyarak pişirme işlemine kolaylıkla başlayabileceğiniz ürünler, aynı zamanda ergonomik tasarımlarıyla da mutfağınızın dekorasyonu ile uyum içerisinde bir kullanım amaçlar.

Pişirme hacimlerine göre farklı kapasitelerine ve güç çıkışlarına sahip Arnica fritöz modellerini inceleyebilir, fritöz fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, alışverişinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Fritöz fiyatları içinde en uygun ve kullanışlı modeli olan Arnica Universal ZG 27A Fritöz sağlıklı ve lezzetli kızartmalar yapmanızı sağlayacaktır. Arnica Universal 2000 watt gücünde, 2.7 litrelik yağ kapasitesi bulunan bir fritöz. Sahip olduğu yüksek güçle yiyeceklerinizi dilerseniz çok kısa sürede pişirebilir.

Isı ve zaman ayarını, kızartılacak gıdanın türüne ve isteğe göre yapmaya olanak veren Arnica Universal Fritöz, içinde pişirilen tüm yiyeceklerin lezzetine lezzet katar. Ev ortamına göre yüksek miktarlarda sayılabilecek yiyeceklerinizi kolaylıkla ve basit bir şekilde pişirerek size fazla iş ve zaman tasarrufu sağlar.

Beyaz bir renge sahip olan Universal’in, kokuları önleyen değiştirilebilir filtresi de bulunur. Kızartmalarınızın kokusunun bütün evinize yayılmasını engeller. Koku ve yarattığı kirlilik nedeniyle evde kızartma yapmaktan kaçınan ailelerin hayatını kolaylaştıracak ürün, kokunun yayılmasını önleyen ve değiştirilebilen filtresi ile de hijyen sağlar. Yiyecekleriniz pişerken izleyebileceğiniz cam gözlem penceresi ve çıkarılabilen üst kapağa da sahip modelin, işlerinizi kolaylaştıracak tutma koluna sahip bir kızartma sepeti, kaymaz ayakları ve az yer kaplaması için katlanabilen tutma kolları da bulunuyor. Bu özelliklerine ek olarak da ısı ayarı, zamanlayıcı ve uyarı ışığı da bulunuyor.

Kalabalık ev ortamlarında işlerinizin çok kısa sürelerde tamamlanmasını sağlayan bir sağ kolunuz ve dostunuz olabilir! Siz de bütçenize uygun fritöz fiyatları arıyor ve kullanışlı, tercihinizi pratik bir fritözden yana kullanmak istiyorsanız Arnica Fritöz fiyatlarını ve özelliklerini hemen inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu