Estetik

Memelerinizi Küçülterek Ruh Sağlığınızı Koruma Altına Alın!

Yapılan araştırmalara göre 40 yaş üzeri olan kadınların hiçbir sebep olmadan depresyona girmelerinin nedeni büyük göğüslere sahip olmakmış.

Kadınların büyük göğüslere sahip olmaları bazen fiziksel sorunlara neden olabiliyor. Yapılan araştırmalar sonucunda 40 yaşlı kadınlarda hiçbir neden olmadan majör depresyona girilmesi büyük göğüslü olmalarından kaynaklanıyor.

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubundan Operatör Doktor Tamer Şakrak, kadınların yaptıracakları meme küçültme ve meme dikleştirme operasyonları ile hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak kendilerini daha iyi hissedeceklerini söyledi.

Estetik cerrahi uygulamaları insanların kendilerini olan özgüvenlerini ve yaşam kalitelerini arttırdığı için sürekli gelişiyor.

Doğru tanı ve doğru uygulama yapılarak gerçekleştirilen operasyonlar sonuçlarında kadınlar hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak kendilerini çok daha iyi hissediyorlar. Bu uygulanan ameliyatların başında ise meme küçültme operasyonu geliyor.

Kadınlar Çok Mutlu Oluyor

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubundan Operatör Doktor Tamer Şakrak; son zamanlarda bu operasyonların arttığını ve daha dik ve diri göğüslerle kadınların kendilerini çok daha mutlu hissettiklerini söyledi.

Normalden daha büyük olan göğüsler zaman içerisinde sırt ve boyuna zarar verir diyen Op. Dr. Tamer Şakrak; büyük göğüsler belli bölgelere dengesiz baskılar yaparak aşırı ağrılara neden olacağını belirtti.

Menepozun Etkilerini Azaltır

Operatör Doktor Tamer Şakrak; belli bir yaşın üzerinde kadınlar için menepozun kaçınılmaz olduğunu, meme büyümesinin içi menopozda gerçekleşen kemik erimesini tetiklediğini söyledi.

Meme küçültme operasyonları hem dış görünümü düzeltip ruhsal mutluluk sağlarken hem de kemik erimesi gibi hastalıkların oluşmasını önleyebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu