Kim Kimdir

Paramparça Dizisi Hazal ‘Alina Boz’ Kimdir?

Ekranların fenomen dizisi olan Paramparça dizisi Hazal karakterini canlandıran güzel oyuncu 17 yaşındaki Alina Boz sosyal medya fenomeni oldu. Sosyal ağlarda yeni Meryem Uzerli ilan edilen güzel oyuncu popüler oldu. Peki Alina Boz kim, Alina kimdir nereli kaç yaşında nerde yaşıyor boyu kaç vb. sorularının cevaplarını merak eden kişilerin sayısı giderek artmaktadır.

Sosyal ağlarda popüler olan Alina‘nın sizler için kimdir nerelidir kaç yaşında gibi sorularınıza ışık tutmak için Alina Boz‘un biyografisi hazırladık.

Sosyal medya facebook, twitter, instagram gibi ağlar’da kullanıcılar aktrisin Meryem Uzerli‘den genç ve güzel olduğunu vurguladılar.

Alina Boz en çok soruların sorulardan biriside Türk müsün? sorusu geliyor. Instagram paylaşımlarında Alina Boz‘a en çok sorulan bu soruya bir açıklık getirelim dedik. Alina Boz Moskova doğumludur. Kendisi İstanbul kütüğüne bağlıdır. Annesi rus babası Türk asıllıdır.

Alina Boz‘a sorunlan diğer bir soru ise Murat Boz ile akrabalığınız var mı? Bilindiği kadarı ile akrabalık söz konusu değildir. Alina Boz ve Murat Boz arasında bir bağ yoktur.

Peki fenomen olan güzel kız Alina Boz Kimdir?

Alina Boz doğum yeri nereli: Moskova

Alina Boz doğum tarihi: 14 Haziran 1998

Alina Boz yaşadığı şehir: İstanbul

Alina Boz kaç yaşında: 17

Alina Boz boyu kaç: 1,73 cm

Alina Boz kilosu kaç: 50 kg

Alina Boz göz rengi: Yeşil

Alina Boz Instagram: @alinaboz

Alina Boz Twitter: @AlinaBoz

Kadinlive.com “Türkiye’nin yeni Meryem Uzerli” ilan edilen Alina Bozun fotolarını sunuyor: Alina Bozun fotoğrafları için resimlerin üzerine tıklayın ve görüntüleyin…

İşte Alina Boz fotoğrafları…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu