Makyaj

Podyumların makyaj ve saç trendleri

Podyumların makyaj ve saç trendleri

Kadınların vazgeçilmezi olan saç ve makyaj modellerini Kadınlive ekibi olarak araştırdık. Romantik akşam yemeğine çıkacaksanız belirgin kirpikleri deneyebilirsiniz. Dudaklarımızı kırmızı ve koyu tonlarla daha belirgin hale getirebilirsiniz. Özellikle koyu tonları kat kat sürerek son derece dikkat çekici olabilirsiniz.

Deniz suyu spreyleri ile saçlarınıza hacim katarakt son derece dolgun dalgalı ve hoş bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Kedi gözü makyajı yaparak daha koyu bir farla harika bir görünüme ulaşabilirsiniz.

podyum-makyaj-saç-modelleri-1

Kaşlarınızı kalem ya da kaş farlarıyla kalınlaştıran bakışlarınızı çok farklı bir hale sokabilirsiniz. Aşk hayatınız monoton bir hale geldiyse makyajınıza parıltılar katarakt aşk hayatınızı heyecanlı bir hal aldırabilirsiniz.

podyum-makyaj-saç-modelleri-2

Özellikle bronz gölgeleri parıltılı alt kirpikleri dumanlı gözleri hoş bir şekilde ortaya çıkartabilirsiniz. Bakışlarınızı görkemli bir hale getirmek istiyorsanız dumanlı göz makyajını uygulayabilirsiniz. Metalik tonlarla bronzu birleştirerek göz makyajınızı çok daha yumuşak bir görünüme sokabilirsiniz.

podyum-makyaj-saç-modelleri-3

Saçlarınızda hiç canlı çiçek kullanmayı denediniz mi? Saçlarınızı takacağınız canlı güller karanfiller topuzların arasında son derece şık ve muhteşem görünecektir.

podyum-makyaj-saç-modelleri-4

Orijinal kedi gözü makyajı ile son derece keskin ve hoş bir görünüme sizlerde kavuşabilirsiniz. Kedi gözü yapmaktan kaçınmalısınız. Sizler de etkili bir bakışa kavuşmak istiyorsanız kesinlikle bunu deneyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu