Aşk & İlişkiler

Sevgililer Günü için Önemli Tüyolar ve Fikirler

Sevgililer günü için önemli tüyolar ve fikirler

Sevdiğinizle baş başa geçirmek istediğiniz romantik bir Sevgililer Günü hayal ediyorsunuz. Fakat özel bir akşam yemeği için ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Yapacağınız ufak dokunuşlar size romantik ve güzel bir zaman geçirmenizi sağlayabilir.

YEPUD (Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği) Başkanı Meltem Bayazıt Tepeler, şu anda KM Events’in sahibidir. Sevgililer günü ile ilgili ufak tüyolar’da bulundu.

Bizde Kadınlive aşk ve ilişkiler editörleri olarak bu tüyo ve önerileri sizler için kaleme alarak derledik. Umarız ki bu tüyolar çok işinize yarar.

romantik bir sevgililer gunu icin onemli tuyolar 1

İşte sevgililer gününe özel tüyolar!

  • Aşkın rengini temsil eden kırmızı bu özel günde sofrada yer almalıdır. Kırmızı güllerin, mumların ve balonların mekânı renklendirmesi de oldukça hoş bir ortam yaratır.
  • Baş başa olacağınız romantik bir akşam yemeği, mumlarla süslenmiş bir ortam, romantik müzik ve unutulamayacak bir hediyeyle geceyi ölümsüzleştirmek yeterli olacaktır.
  • Tüm içten duygularımızla sevgimizi yansıttığımız Sevgililer Günü oldukça özel bir gündür. Bu sebeple bu özel anları kutlayacağımız mekânda bizim için özel olmalı ve romantik bir havayı yansıtmalıdır.
  • Bayanlar kuracakları sofralarda danteli ve inciyi romantik detaylar oluşturmada kullanabilirler.
  • Sofrada gül yapraklarının ve şık mumların bulunması oldukça önemlidir. Ayrıca sofrada kullanılabilecek farklı detaylar arasında kalpli ya da kırmızı renkli peçeteler, parlak özelliğe sahip gümüş ya da dore renkli aksesuarlar masaya şıklık katacaktır.
  • En anlamlı hediye sevdiğinizin gözlerine bakarak onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemenizdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu