Kim Kimdir

Survivor All Star ‘Hasan Yanlızoğlu’ Kimdir?

Survivor All Star izlenme rekorları kıran yarışma programı Survivor yenilikleri ile yeniden ekrana gelmeye hazırlanıyor. Survivor All Star adıyla ekrana gelecek olan yarışmada bugüne dek yarışan en başarılı isimler adaya gidiyor. Bu isimlerden biriside Hasan Yanlızoğlu Kadınlive ekibi olarak survivor başarılı yarışmacısı Hasan Yanlızoğlu hakkında merak edilen Kimdir? Nerelidir? gibi sorularınıza yanıt bulacaksınız.

Hasan Yalnızoğlu, Aslen Rize Fındıklı’lıdır. İlk okulu Üsküdar’da tamamladı. Ortaokul ve liseyi Pendik Kaynarca’da okudu. 6 yaşında jimnastikle başlayıp aynı zamanda çok sevdiği futbolla da ilgilendi. Sonraki yıllarda yüzme sporunda başarılar kazandı. Ailesinin Pendik’e taşınarak semt değişikliği yapması ve tesis yetersizliği sebebi ile çok sevdiği jimnastik ve yüzme sporundan uzak kaldı. En yakın spor salonu Kung Fu branşında olduğu için çalışmalara burada devam etti.

Liseyi bitirmeden okula ara verip 4 sene eğitim hayatından uzak kaldı ve bu 4 yıl bir tekstil fabrikasında çalıştı. Bir yandan da tekvando sporunda hem sporculuk, hem de eğitmenlik yaptı. Aynı yıllarda BJK Spor Kulübü’nde kürek sporu ile ilgilendi. Türkiye’de ilk kürek yarışında Türkiye rekoru kırıp ülkemizi dünyada temsil edip derece elde etti.

Daha sonra ara verdiği liseyi bitirip, İstanbul Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ve Marmara Üniversitesi spor Yönetimi bölümünden mezun oldu.

Hasan Yalnızoğlu, sadece Survivor’da değil bir çok yerde isim yapmış ve başarı sağlamıştır. Dominant bir karaktere sahip olan Hasan, Anadolu Ateşi Dansın Sultanları gösterisinde baş roldeki kötü karakteri temsil ettikten sonra Amerikan Güreşi’ne başlayan Yalnızoğlu, Kırkpınar Şampiyonu Savaş yıldırım’ı yenerek Ağır Siklet Şampiyonluğunu kazanmıştı.

Güreş minderlerinde Camoka lakabıyla bilinen Hasan Yalnızoğlu’nu Survivor dönüşü büyük bir mücadele daha bekliyor. Başarılı yarışmacıya başarılarının devamını diliyoruz…

HASAN YANLIZOĞLU KİMDİR ?

Survivor All Star Hasan Yanlızoğlu Cinsiyeti : Erkek

Survivor All Star Hasan Yanlızoğlu Aslen Nereli : Rize

Survivor All Star Hasan Yanlızoğlu Doğum Yeri : İstanbul

Survivor All Star Hasan Yanlızoğlu Doğum Tarihi : 20 Ekim 1974

Survivor All Star Hasan Yanlızoğlu Kaç Yaşında : Şuanda 41

Survivor All Star Hasan Yanlızoğlu Boyu : 1,92 cm

Survivor All Star Hasan Yanlızoğlu Kilosu : 95 kg

Survivor All Star Hasan Yanlızoğlu Eğitim : Marmara Üniversitesi Spor Yönetimi bölümün

Survivor All Star Hasan Yanlızoğlu Meslek : Sporcu

Survivor All Star Hasan Yanlızoğlu Twitter : @Hasanyalnzoglu

Survivor All Star Hasan Yanlızoğlu Instagram : @Hasanyalnzoglu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu