Kim Kimdir

Yeni Bu Tarz Benim ve Bu Tarz Benim ‘Emre’ Kimdir? ‘Ecem ve Emre’ İkilisi Kimdir?

Ekranların fenomen programlarından olan TV8’de yayınlanan Bu Tarz Benim’in ismi aynı kaldı. Fakat formatında değişiklik yapılan ‘Bu Tarz Benim’ programı ilk kez 16 Şubat günü Show TV’de canlı yayına başlamıştı. Hafta içi hergün 16:00 – 19:00 saatleri arasında Show TV’de canlı yayınla ekrana gelecek olan ‘Bu Tarz Benim’, bir ilki gerçekleştirecek. Bundan böyle 11 kadın ve 11 erkek yarışmacı stüdyoda yarışacak.

Formatında değişiklik yapılan ‘Bu Tarz Benim’de, çiftler halinde yarışacak olan adaylar, artistik ve oyunculuk performansları ile jüriden puan kapmaya çalışacak.

Yapımcılığını Joker Yapım’ın üstlendiği; sunuculuğunu ise Ebru Akel’in yapacağı ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonuyla adından çok söz ettirecek gibi gözüküyor. ‘Bu Tarz Benim”in yeni sezon eleme gecelerinde jüri koltuğuna ekranlardan tanıdığımız ünlü isimler oturacak. Jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, 100 Bin TL büyük ödül için yarışacaklar.

‘Bu Tarz Benim’ Jürileri Kimler?

bu%20tarz%20benim4(3)
Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği programın jüri kadrosunda Cemil ipekçi, Sibel Arna, Umut Eker ve Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor.

Yeni formatıyla izlediğimiz Bu Tarz Benim’da sahne öncesi star kaprisi canlandıran Ecem ve Emre ikilisi programa damga vurmaya başladı. Bu Tarz Benim Emre kimdir? Emre ne iş yapıyor? Bu Tarz Benim Emre yaşı kaç? Bu Tarz Benim Emre boyu? Bu Tarz Benim Emre nereli? gibi sorular merak edilmeye başlandı. Bilgilerine şuanlık ulaşamadığımız Emre’yi çok yakında Kadinlive ekibi olarak sizlere tanıtacağız. Takipte kalın…

fft104mm3486886bu_tarz_benim_emre_kimdir_ecem_ve_emre_ikilisi_damga_vuran_adam_emre_h25762
ECEM-I~2

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu