Magazin

Yeni Dizi ‘Aşktan Kaçılmaz’ Konusu ve Oyuncuları

Yeni sezonda ekranlara gelecek  iddialı dizilerden birisi de “Aşktan kaçılmaz” dizisi yetenekli ve tanınmış oyuncuları bir araya getiriyor. Star tv her sezon olduğu gibi eylül ayında başlayacak olan dizi sezonuna kendisini çok iyi hazırlıyor.

Aşktan kaçılmaz dizisinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu yaparken dizi erler film imzasıyla izleyici karşısına çıkacak. Berk Oktay’da hep böyle aşk filmleri ile geliyor ekrana, her dizisi’de mutlaka sevgilisi oluyor ama dizileri tutmuyor nedendir bilemiyorum.

Yeni sezonda ekrana gelecek olan kaliteli diziler arasında hangileri rating savaşlarına kurban gidecek hangileri ayakta kalıp yoluna devam edebilecek. Aşktan kaçılmaz dizisinin nasıl bir performans gösterecek.

aşktan kaçılmaz 1

Aşktan Kaçılmaz Dizisi Konusu

Star tv ekranlarında yayınlanacak olan aşktan kaçınılmaz dizisinin konusu şöyle; Mardin’de bölgeye has acımasız töre kanunlarının, adalet sorgusu, intikam ve her türlü yapılan kanunsuzluğun etrafında ve gölgesinde yaşanan bir aşk hikayesi anlatılıyor.

En güzel gününde nişanlandığı gece nişanlısı (Ali) tarafından aldatılan Savcı yasemin yaşadığı bu kötü olayı atlatabilmek için geçici görevle Mardin’e atanır.

Narkotik şube komiserliği görevinde olan Ali’nin nişanlısının gidişi için yapacak birşeyi yoktur. Arkasından öylesine bakakalır.

Savcı yasemin yağmurdan kaçtığını düşünür ancak Mardin de doluya tutulacağının farkında bile değildir. Geçici görevle mardin’e giderken uçakta tanıştığı Mardinli berzan’ın hayatında neleri değiştirebileceğini hiç mi hiç fark edememektedir.

Dizinin konu detayında yasemin, berzan ve Ali’den oluşan aşk üçgeni öte taraftan Berzan’ın konağında yaşayan ve berzan’a çocukluktan beri aşk olan Nazlı’nın kötü planlarıyla daha da karmaşık bir hal alacaktır.

Mardin’in hendine has güzel konaklarında aşk her noktadan karakterlerimizi sarıp sarmalarken İskender ağa ve onun çevresine saçtığı kötülük tohumları büyüyerek herkesi etkilemektedir.

Aşktan Kaçılmaz Dizisi Oyuncuları

Aşktan kaçılmaz dizisi senaryosu olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da izleyenlerin gönlünde taht kurmaya geliyor.  İşte Aşktan kaçılmaz dizisinin oyuncuları;

Aşktan Kaçılmaz Berzan – Berk Oktay
Aşktan Kaçılmaz Ceren Hindistan
Aşktan Kaçılmaz Savcı Yasemin – Pelin Akil
Aşktan Kaçılmaz Ali – Çağdaş Onur Öztürk
Aşktan Kaçılmaz  Umut Karadağ
Aşktan Kaçılmaz İskender Ağa – Macit Sonkan
Aşktan Kaçılmaz  Seray Gözler
Aşktan Kaçılmaz  Ayten Soykök

Aşktan Kaçılmaz dizisi ne zaman ?

Dizinin yayınlanacağı tarih hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor . Diğer dizilerle birlikte eylülün ilk haftasında yayına girmesi bekleniyor. Dizi star tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Hangi günlerde yayınlanacağı ve yayın saatleri hakkında konuşmak için henüz erken.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu