Moda

2022 Kış Modası Çizgili Kıyafetler

2022 Sonbahar Kış Modası : Çizgili Kıyafet Modelleri

Kış Modası Çizgili Kıyafetler

Yaz aylarında sık sık karşımıza çıkan 2022 çizgili kıyafet modelleri, kış sezonunda da güncelliğini koruyor. Moda akımına kapılan çizgili giysiler sokak modasında birbirinden harika kombinlerle karşımıza çıkıyor. Stil ikonlarının 2022 çizgili kıyafet kombinlerini sizler için derledik.

ciz1

Sokak modasında hızlı giriş yapan çizgili kıyafetler kışında oldukça moda trendleri arasında yerini almış durumda. Çizgi detayları her sezon güncel ve popüler olduğunu bu kış moda ikonlarının üzerinde gördük!

ciz3

Kış aylarında giyeceğiniz çizgili bir kazak altına skinny kot ya da deri pantolonla oldukça şık kombinler çıkarabilirsiniz. Ayrıca çizgili elbiselerinizi taytlarla giyinerek de çok harika kombinasyonlar yakalamanız mümkün.

ciz5

Kombinasyonların tamamlayıcısı olan ayakkabılar da seçenekler oldukça geniş diyebilirim. Topuklu ayakkabı kombine ettiğinizde klasik bir görünüm elde ederken botlarla da oldukça şık bir stil yakalayabilirsiniz.

ciz7

Kadınlive editörleri olarak sizler için seçtiğimiz kış çizgileri sokak kombinlerine aşağıdaki galeriden göz atarak ilham alabilirsiniz.

ciz11

Kış Modası: Çizgili kıyafet kombinleri / GALERİ

ciz4

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu