Kadinlive.com

Kış Modası Çizgili Kıyafetler


Kış Modası Çizgili Kıyafetler

Yaz aylarında sık sık karşımıza çıkan çizgili kıyafet modelleri, kış sezonunda da güncelliğini koruyor. Moda akımına kapılan çizgili giysiler sokak modasında birbirinden harika kombinlerle karşımıza çıkıyor. Stil ikonlarının çizgili kıyafet kombinlerini sizler için derledik.

Sokak modasında hızlı giriş yapan çizgili kıyafetler kışında oldukça moda trendleri arasında yerini almış durumda. Çizgi detayları her sezon güncel ve popüler olduğunu bu kış moda ikonlarının üzerinde gördük!


Kış aylarında giyeceğiniz çizgili bir kazak altına skinny kot ya da deri pantolonla oldukça şık kombinler çıkarabilirsiniz. Ayrıca çizgili elbiselerinizi taytlarla giyinerek de çok harika kombinasyonlar yakalamanız mümkün.

Kombinasyonların tamamlayıcısı olan ayakkabılar da seçenekler oldukça geniş diyebilirim. Topuklu ayakkabı kombine ettiğinizde klasik bir görünüm elde ederken botlarla da oldukça şık bir stil yakalayabilirsiniz.

Kadınlive editörleri olarak sizler için seçtiğimiz kış çizgileri sokak kombinlerine aşağıdaki galeriden göz atarak ilham alabilirsiniz.

Kış Modası: Çizgili kıyafet kombinleri / GALERİ

ciz4

Etiketler:

Kış Modası Çizgili Kıyafetler Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Aysun kaleci dedi ki:

    gerçekten muhteşem kazaklar…. bende istiyorum bundan

Sayfa başına git