Saç Renkleri

Küllü saç rengi nasıl yapılır?

Küllü saç rengi ve küllü saç nasıl elde edilir?

Tarz ve stil sahibi bayanların doğal saç renklerinden biriside küllü saç renkleridir. Küllü saç renkleri evde nasıl elde edilir bir çoğumuzun merak konusu. Küllü saç renklerinin bir çok rengi mevcuttur. Bunlardan bazıları söyledir. Küllü kumral saç rengi, küllü kahve saç rengi, küllü sarı saç rengi, küllü bal köpüğü saç renkleri gibi renkleri mevcut.

Küllü sari saç rengi 2015

Peki küllü saç renklerini evde nasıl yaparız. Özellikle genç kızların ve orta yaştaki kadınların en çok beğendikleri saç renklerinden olan küllü saç renkleri doğal görünüşü ve tarz duruşu ile favoriler arasındadır. Son yılların en şık ve güzel saç renkleri olan küllü saçlar trendleri arasındadır.

Küllü sarı saç rengi 2015

Küllü saç renkleri en popüler olanları yukarıda bahsettiğimiz gibi küllü kumral, küllü bal köpüğü, küllü kahve ve küllü sarı renkleri en çok tercih edilen renkler olarak öne çıkıyor. Son zamanlarda bu saç renkleri güncelliğini koruyor. Küllü saç renkleri çoğu ten rengi ile uyumlu ve her ten rengine yakışıyor. Küllü saç renkleri en çok beğenilen saç renkleri arasında olmasının sebebi de her ten rengine uyum sağlamasıdır.

Küllü sarı saç modelleri

Küllü saç renkleri nasıl yapılır?

En çok tercihler arasında olan Küllü kumral saç rengi nasıl elde edilir. Küllü kumral saç renkleri gri ve füme rengine yakın saç renklerindendir. Küllü kumral saç renkleri saçlara mat bir dokunuş verir. Küllü saç rengini evde yapmak için saçınıza bakır kızıl ve kızıl tonları ile kapatmalısınız. Cilt renginiz ise soluksa küllü kumral saç rengini önermiyoruz. Çünkü küllü kumral saç rengi mat saç rengi olduğu için soluk teninizi daha çok soluk gösterebilmektedir.

Küllü uzun sarı saç rengi

Kadınlive kadın ekibi olarak küllü saç modelleri ve renklerinin bir dizi fotolarını sizlere sunuyoruz. Bu fotolardaki küllü saç renkleri sizlere ilham ve fikir kaynağı olabilir.

Küllü kahve saç rengi

Küllü saç renkleri için foto galeriyi görüntüleyin…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu