Saç Modelleri

Saç Modelleri ve Trendleri 2016

2016 yeni sezonda birbirinden şık ve muhteşem saç modelleri ve trendlerini sizler için derledik. Sezonun en trend ve moda olan saç modelleri arasında atkuyruğu saç modeli, dağınık saç modelleri, ıslak görünümlü parlak saçlar, kısa saç modelleri, saç örgüleri, katlı saç kesimleri ve yandan ayrılmış saçlar 2016 saç modelleri ve trendleri arasında bu sezon en favori saçlar olduğunu söyleyebiliriz. Sezonun en trend saç modellerinden herhangi birisini, doğru makyajla tamamladığınızda çok havalı görünebilirsiniz.

Atkuyruğu saç trendleri

Yine baş rollerde dağınık atkuyruğu saç modeli baş gösteriyor, saçları ile vakit kaybetmek isteyenlerin kurtarıcısı olacak atkuyruğu saçlar yine saç trendi listesinde ilk sırada yerini alıyor.

Dağınık atkuyruğu gibi popüler olan saç modelinin bir diğeri ise, arkaya doğru sıkıca bağlanmış at kuyrukları da yine bu sezonun en favori gözdeleri arasında.

At Kuyruğu Saç Modelleri 2016 Trendleri

Dağınık görünümlü doğal saç modelleri

Sezonun ve benim en favori saç modellerim arasında olan dağınık görünümlü saçlar, bu sezon farklı bir saç modeli uygulamak isteyen için ideal bir çözüm olabilir.

Dağınık saçlar, sanki yataktan yeni kalkmış gibi havasıyla sizi umursamaz ve çok cool bir görünüm kazandıracak. Doğal göründüğü kadar kadınsı olan dağınık saç modelleri, büyüleyici bir etkiye sahip olmak isteyen kadınlar için iyi bir çözüm olabilir.

Dağınık Saç Modelleri 2016 Trendleri

Islak saç trendi parlak saç modelleri

2016 yeni sezonun en can alıcı ve belirgin saç trendlerinden biriside parlak saçlar oldu! Islak görünüm veren bu saç modellerini elde etmeniz için, saçlarınıza parlaklık kazandıran serum ya da aynı sonucu elde etmenize yardımcı olabilecek kozmetik ürünleri deneyebilirsiniz.

Islak Saç Modelleri 2016 Trendleri

Sezon favorisi kısa saç modelleri

Her sezon trend olan kısa saçlar, geçtiğimiz sezonda oldukça favori saç trendleri arasındaydı. Bu sezon daha cesur saç modelleri ile yeniden saç trendleri listesine girdi.

Ünlü yıldızlarında bu trend akımı olan saçlardan etkilendiğini görebilirsiniz. Örneğin Jennifer Lawrence, Pamela Anderson gibi ünlülerin kısa saç modelleri ile bu saç modası trendine öncülük eden ünlü yıldızlar arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Kısa Saç Modelleri 2016 Trendleri

Romantik saç örgü modası

Geçtiğimiz sezonun trendleri arasında gördüğümüz romantik örgülü saç modelleri bu yılda oldukça popüler olduğunu bildirelim. Romantik saç örgüleri, yeni yılda hemen her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz saç modelleri arasında olacak! Bu şık örgü saç modelleri arasında topuz örgü modellerini de sıkça göreceğiniz.

Romantik Saç Örgüsü Modelleri 2016 Trendleri

Katlı saç kesim modelleri

Bu yıl katlı saç kesimlerinin geri dönüşüne seyirci olacak gibiyiz, 2016 sezonu için katlı kesimler uzun saçlara sahip olan bayanlar için farklı bir alternatif olacak!

Katlı Saç Modelleri 2016 Trendleri

Topuz saç trendleri

Topuz saçlar, her sezon trend olduğu gibi yine bu sezonda en çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Topuzların en makbulü ise bence, yine en doğal olanları diyebilirim.

Topuz Saç Modelleri 2016 Trendleri

Yandan ayrılmış saç trendi

Sezonun trend akımına kapılan bir diğer saç modeli ise, yandan ayrılmış saç modelleri oluyor. Bu sene oldukça trend olan bu saç modeli sizlerde deneyebilirsiniz.

Yandan Ayrılmış Saç Modelleri 2016 Trendleri

Hafif dalgalı doğal saç modelleri

Doğal bir görünüm sergileyen hafif dalgalı saçlar bayanlar tarafından bu sezon oldukça dikkat çekiliyor. 2016 yılının sıkça tercih edilecek saç modelleri arasında.

Hafif Dalgalı Saç Modelleri 2016 Trendleri

2016 yılı saç trendleri ve modellerini özetleyecek olursak, bu sezon çok fazla efor ve çapa sarf etmeden, doğal görünümlü saç modelleri en çok tercih ettiğimiz saç trendleri arasında olacak…

Sizin için hazırladığımız 2016 saç modelleri ve trendlerinin görsellerini galeriden inceleyerek ilham alabilirsiniz. Bu şık saç modelleri size fikir vereceğinden hiç kuşkumuz yok. Sizi 2016 saç trendleri ile baş başa bırakıyoruz.

Saç Trendleri ve Modelleri 2016 / Galeri

Saç Modelleri 2016 Trendleri

Bir önceki konumuzda sizlere Kızıl Saç Renkleri Kimlere Yakışır? başlıklı yazımızda kızıl kahve, kızıl kestane saç renkleri hakkında detaylı bilgiler vermiştik.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu