Kombinler

Uzun Salaş Bol (Oversized) Kazak Kombinleri

Uzun Salaş Bol (Oversized) Kazak Kombinleri

Sonbahar-kış aylarının vazgeçilmez giysilerinden olan örgü, uzun salaş bol (oversized) kazaklar sonbahar modasının gösterisi sırasında podyumlarda çok sık karşılaştık. Elbette rahat ve bizi sıcak tutan bu tarz uzun kazak giysilerin moda olması iyi bir durumdur. Geçen sezonda örgü kazaklar moda idi ve bu trend bu sezon ise karşımıza biraz daha farklı şekilde çıkıyorlar.

uzun etek kazak trendi 1

Sonbahar modasının gösterisi sırasında örgü uzun kazaklar karşımıza hem oversized (bol, birkaç beden büyük), hem de etek biçiminde çıktı. Ayrıca baştan ayağa örgü, yün giysiler, kat kat yün kazak giysilerde podyumlarda dikkat çekti. Bunların içinde uzun salaş bol kazaklar en sevilenlerden oldu. Moda severler uzun kazakları çoktan giyinmeye başladı. Uzun kazaklar yeni moda gibi görünse de 70’lerin modasına göz attığımızda da yeni olmadığını, o zamanlarda da moda olduğunu görmek mümkündür.

uzun etek kazak trendi 2

Farklı tarzları olan uzun kazaklar giyerken ladin ve şık görünmek için aksesuarlarla, özellikle ayakkabılara dikkat etmek lazım. Klasik, günlük veya spor üslubuna uygun uzun kazak kombinleri oluşturmak mümkündür.

uzun etek kazak trendi 3

Örneğin uzun kazaklarla deri ceket, trençkot veya kürk palto giyerek, zarif aksesuarlar takarak, topuklu ayakkabı, burnu açık botlar, veya diz üstü çizmelerle, bisikletçi botlarla ilginç kombinler sağlayabilirsiniz.

uzun etek kazak trendi 4

Kadinlive.com uzun kazak kombinleri için size bir kaç foto sunuyoruz: Sizler bu yeni olan uzun salaş bol kazak kombin trendlerini nasıl buldunuz?

uzun etek kazak trendi 5

Uzun kazak kombinleri ve modelleri için foto galeriyi görüntüleyin…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu