Moda

Baharın klasik ve şık yağmurluk trendi

Bahar ayları yağmurluksuz düşünülemez. Onlar bahar karakterini inanılmaz derecede çekici gösterirler. Havalar gittikçe ısınsa da, Nisan yağmurunu da dikkate almak gerekir. Yağmurluklar bu açıdan çok elverişlidir. Çünkü onlar hem yağışlı, hem de sıcak günler için ideal bir seçimdir. Üstelik, yağmurluklar asla modası düşmeyen klasik giyim olarak kabul edilir. Eğer yağmurluğunuz yoksa, kendinize mutlaka bir yağmurluk alın. Onun sizi zarif gösterdiğine hayran kalacaksınız.

Bu bahar tasarımcıları çok ilginç ve çeşitli yağmurluk modelleri öneriyorlar. Bu nedenle, sık örtüşen trendlerin etkisine düşmeden, yıllarca kullanabileceğiniz yağmurluk bulmak zor bir görev değildir. Sezon trendlerine uygun yağmurluklar para harcamak yerine, her yıl giyine bileceğiniz klasik açık, krem tonlarında yağmurluklara harcamak daha isabetli olurdu.

Boyunuz kısaysa, uzun yağmurluk değil, diz hizasında biten yağmurluk alın. Uzun boylu hanımlara ise daha çok uzun yağmurluklar yakışır. Yağmurluk seçerken vücudunuza tam oturmasına dikkat edin.

2015 yılının yaz trendlerine bakarsak, bu sezon işlemeli, renkli, oversized (bol) modellerin güncel olduğunu müşahede ederiz. Hatta boncuk, inci, dantel işlemeleri dikkat çekiyor. Klasik krem renklerinden başka, koyu mavi, mor, hardal, benekli, mavi gibi renkleri çok moda. Astar rengi başka renkte olan yağmurlukların kollarını katlandığında çok elegant görünür.

Askeri tarza ağırlık veren bayanlar üzerinde iri tuşları olan hardal ve toprak renkli modellere yönelebilir. Bu tür modeller kadının duruşunu çok şık gösterir.

Yağmurlukları klasik bluzkalar, gömlekler, pantolonlar, jeanslarla giyinerek basit stil sahibi olabilirsiniz. Etekle giyinmeyi seven hanımlar yağmurluk altına kısa etek ve etek kıyafetlerini belirler. Fakat ayakkabı yüksek olmalıdır.

Klasik ve şık yağmurluk

2015 yazında yağmurluklar her zamanki popülerliğini koruyor. Klasik renkli yağmurluk modelleri bahar ayının enerjik renkleri ile birlikte kullanıldığında çok güzel görünüyor.

Farklı renkler, sıradışı kesimli yağmurluklar

Yeni sezonda kendine özgü bir stil yaratmak isteyenlerin gardırobunda farklı renkler, sıradışı kesimli yağmurluklar yer alıyor. Örneğin, benekli yağmurluk üzerinde olan renklerle birlikte kombinlenince bahar karakteri daha kusursuz görünüyor.

Jeans ve keten yağmurluklar

Günlük rahat ve “casual” stile üstünlük verenler için en iyisi jean yağmurluklar. Jeans ve keten kumaştan dikilen mavi ve beyaz yağmurluklar yaz mevsimine çok yakışıyor. 2015 yılının aksesuar modasında jean ve keten kumaşlardan hazırlanmış çantalar da içerir. Onlar çok güncel olduğu için kombininizi jean çantalarla tamamlayın.

Kadınlive Kadın ekibi olarak sizler için bir dizi yağmurluk modelleri ve kombinlerinin fotolarını sunuyoruz.

2015 şık ve tarz yağmurluk modelleri ve kombinleri foto galeriyi görüntüleyin…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu