Aşk & İlişkiler

Erkeğin sizden soğuduğunu gösteren hareketler

Sevgilinizin veya eşinizin son zamanlardaki davranışlarına bir anlam veremiyorsanız,bu onun sizden soğuduğunu gösterebilir. Belki de partneriniz size ayrılık sinyalleri gönderir.

Peki, bu nasıl anlaşılır?

Kadinlive.com hayatındaki kadından soğuyan ve ondan ayrılmayı düşünen erkeklerin ortak özelliklerini yakın mercek altına alıp inceledi.

1. Genellikle, sizinle vakit geçirmeyi seven ve hep sizinle olmak için planlar kuran, yemekler düzenleyen kişi artık buluşmamak için bahaneler arıyorsa, size az zaman ayırırsa, demeli, ortada sorun var. Erkekler ayrılmayı düşündükleri kadından tedricen uzaklaşırlar. Bu uzaklaşma süreci öncelikle daha az zaman geçirmekle başlar.

2. Kişiler dostlarıyla vakit geçirmeyi sever. Ancak eşinizin veya sevgilinizin arkadaşları özgürlüklerine düşkün insanlarsa, ciddi ilişkileri yoksa, dikkatli olun. Çünkü sevdiğiniz kişi onların yaşam tarzına eğilim olabilir. Partneriniz bile dostlarıyla son zamanlarda daha çok görüşmeye başlamışsa, demek ki, yakında sizden ayrılacak.

3. Son zamanlar sizi tenkit ediyorsa, şüphelenmeye değer. Karakterinizden tutmuş, fiziksel özelliklerinize kadar, neredeyse, sizinle ilgili her şeyden şikayet ediyorsa,yakında sizden ayrılmayı düşünüyor.

4. Erkekler bir kadını sevince başkalarının görüşlerine önem vermezler. Fakat son zamanlarda ailesinden, dostlarından sizinle ilgili duyduklarını çok ciddiye alıyorsa, başkalarının etkisine düşüyorsa, demeli, sizinle ilgili duyguları önceki gibi değil.

5. Her küçük sohbeti tartışmaya çevirirse, dava etmeye meyillenmiş ise, demeli, ayrılık yakındır.

Sonunda onu da belirtelim ki, böyle durumla yüzleştikçe depresyona düşmeyin. Çünkü bu kısa hayatta kimse için üzülmeye değmez. Size değer vermeyen ve sevmeyen biri ile hayatınızı yok etmeyin ve ondan geri adım atın. Terk edilmeden önce terk edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu