Kadinlive.com

Kamuflaj Kıyafetler Nasıl Kombin Yapılır?


Kamuflaj Kıyafetler Nasıl Kombin Yapılır?

Birkaç yılda bir yeniden gündeme gelen kamuflaj kıyafetler, her yeni yılda yeni moda trendleri yaratıyor. Kamuflaj kombinleri artık çocuk giyim kataloglarında bile yerini aldı.

Zaman zaman parkalarda ya da basic ürünlerde gördüğümüz kamuflaj deseni, turuncu, ve sarılarla öne çıkarılmaya çalıştığı için daha modern bir yorumla karşımıza çıktı. Çocuklar, yetişkinler ve ev tekstilinde görülen kamuflaj modası, şık giyim parçalarında hayat buluyor. Özellikle pantolon, gömlek ve bluzlarda görülen kamuflaj desen, tesettür giyimin de bir parçası olarak görüldü.


Pantolon ve jeanlerde tercih edilen bu akım, beyaz renkle tercih edilirken, beyaz ve platform sneakerlar ile birlikte harika kamuflaj kıyafet kombinleri yaratmak için tercih edilebiliyor.

Kamuflaj Desenli Etek

Kamuflaj desenli etekler ve basic beyaz bluzlar giyinerek kombini düz beyaz sneakerlarla tamamlamak oldukça sık tercih edilen bir kombin. Ancak her an pişti olacağınız birileriyle karşılaşma ihtimaliniz de yüksek olabilir.

Spor kombinlerde olduğu gibi, abiyelerde de esintileri bulunan kamuflaj kombinleri, özellikle gençlerin çok sık tercih ettiği kıyafetler arasındadır.

Çocuklar için Kamuflaj Kombinleri

Kamuflaj kombinleri tercih edenler sadece yetişkinler değil, çocuklar da bu desenin büyüsünü yaşamak istiyor ve tercih ediyor.

Eşofman ve pantolonlar gibi, şort ve tişörtler de kombinler olarak kullanılabiliyor. Arma ve etiketlerin de kullanıldığı kamuflajlarda, özellikle aksesuarlarda da tercih edilecek.

Ayakkabılarda Detaylarda Gizleniyor

Yerli üretim bez ve keten ayakkabılarda da detaylarını gördüğümüz kamuflaj deseni, özellikle spor giyim tercih edenler için ayrılmaz bir parça olarak detaylarda gizleniyor.

Kotlar gibi parçalarda da ek şeklinde kullanılan kamuflajlar, özellikle spor giyimin bir parçası olarak bu sezon en çok göreceğimiz detaylar arasındadır.

Kamuflaj Elbiseler

Elbise olarak tercih edeceğiniz kamuflaj desenler de her zaman giyineceğiniz kıyafetler arasındadır. Özellikle gömlek elbiseler çok sık tercih edilecek.

Tesettür giyinenler için de kamuflaj desenli tesettür çeşitleri kullanılacak. Şallarda, türbanlarda ve kıyafetlerde kullanılacak olan bu desen, oranj renk tonlarında çok güzel görünecek.

Yeşilin her tonunu kullanabileceğiniz kamuflaj modasında kamuflaj desen gibi farklı desenler ve dijital baskılar da tercih edebilirsiniz. Bu sezon her türlü renk cümbüşü ve desen, kıyafet ve aksesuarlarda kullanılabilecek.

Kamuflaj Kıyafet Kombinleri / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git