Kombinler

Kamuflaj Kıyafetler Nasıl Kombin Yapılır?

Kamuflaj Kıyafetler Nasıl Kombin Yapılır?

Birkaç yılda bir yeniden gündeme gelen kamuflaj kıyafetler, her yeni yılda yeni moda trendleri yaratıyor. Kamuflaj kombinleri artık çocuk giyim kataloglarında bile yerini aldı.

Kamuflaj Kıyafetler Yeni Sezonun Trend Modası

Zaman zaman parkalarda ya da basic ürünlerde gördüğümüz kamuflaj deseni, turuncu, ve sarılarla öne çıkarılmaya çalıştığı için daha modern bir yorumla karşımıza çıktı. Çocuklar, yetişkinler ve ev tekstilinde görülen kamuflaj modası, şık giyim parçalarında hayat buluyor. Özellikle pantolon, gömlek ve bluzlarda görülen kamuflaj desen, tesettür giyimin de bir parçası olarak görüldü.

Yırtık Kamuflaj Pantolon Siyah Bluz Kombini

Pantolon ve jeanlerde tercih edilen bu akım, beyaz renkle tercih edilirken, beyaz ve platform sneakerlar ile birlikte harika kamuflaj kıyafet kombinleri yaratmak için tercih edilebiliyor.

Kamuflaj Desenli Pantolon Beyaz Gömlek Kombini

Kamuflaj Desenli Etek

Kamuflaj desenli etekler ve basic beyaz bluzlar giyinerek kombini düz beyaz sneakerlarla tamamlamak oldukça sık tercih edilen bir kombin. Ancak her an pişti olacağınız birileriyle karşılaşma ihtimaliniz de yüksek olabilir.

Kamuflaj Etek Yeni Moda Kombinasyonları

Spor kombinlerde olduğu gibi, abiyelerde de esintileri bulunan kamuflaj kombinleri, özellikle gençlerin çok sık tercih ettiği kıyafetler arasındadır.

Kamuflaj Parka Kısa Mini Etek Sokak Kombinleri

Çocuklar için Kamuflaj Kombinleri

Kamuflaj kombinleri tercih edenler sadece yetişkinler değil, çocuklar da bu desenin büyüsünü yaşamak istiyor ve tercih ediyor.

Kamuflaj Çocuk Giyim Kombinleri Trendi

Eşofman ve pantolonlar gibi, şort ve tişörtler de kombinler olarak kullanılabiliyor. Arma ve etiketlerin de kullanıldığı kamuflajlarda, özellikle aksesuarlarda da tercih edilecek.

Kamuflaj Eşofman Siyah Kısa Üst Şık Kombinler

Ayakkabılarda Detaylarda Gizleniyor

Yerli üretim bez ve keten ayakkabılarda da detaylarını gördüğümüz kamuflaj deseni, özellikle spor giyim tercih edenler için ayrılmaz bir parça olarak detaylarda gizleniyor.

Kamuflaj Kıyafet Spor Ayakkabı Kombinasyonları

Kotlar gibi parçalarda da ek şeklinde kullanılan kamuflajlar, özellikle spor giyimin bir parçası olarak bu sezon en çok göreceğimiz detaylar arasındadır.

Kamuflaj Desen Ceket Bol Kot Pantolon Kombini

Kamuflaj Elbiseler

Elbise olarak tercih edeceğiniz kamuflaj desenler de her zaman giyineceğiniz kıyafetler arasındadır. Özellikle gömlek elbiseler çok sık tercih edilecek.

Kamuflaj Elbise Kombin Fikirleri Yeni Trend

Tesettür giyinenler için de kamuflaj desenli tesettür çeşitleri kullanılacak. Şallarda, türbanlarda ve kıyafetlerde kullanılacak olan bu desen, oranj renk tonlarında çok güzel görünecek.

Kamuflaj Desenli Tesettür Elbise Kombinleri

Yeşilin her tonunu kullanabileceğiniz kamuflaj modasında kamuflaj desen gibi farklı desenler ve dijital baskılar da tercih edebilirsiniz. Bu sezon her türlü renk cümbüşü ve desen, kıyafet ve aksesuarlarda kullanılabilecek.

Kamuflaj Kıyafet Kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu