Moda

Chantelle Büyük Beden İç Giyim Modelleri Koleksiyonu

Chantelle Büyük Beden İç Giyim Modelleri Koleksiyonu

Fransa‘nın en ünlü iç giyim firmalarından olan Chantelle, büyük beden yeni sezon koleksiyonunu görücüye çıkarttı. Koleksiyonun tanıtımı için marka yüzü olarak Avustralyalı güzel model Robyn Lawley tercih etti. Chantelle markası işbirliği yaptığı Robyn Lawley ile birbirinden harika modellerin fotoğraf çekimlerini gerçekleştirdi.

Koleksiyonda öne çıkan detaylar ise dantel işlemeli iç giyim parçaları oldu. Bunun yanı sıra renk konusunda ise mor ve zümrüt yeşili gibi çok iddialı renkleri tercih eden ünlü marka Chantelle koleksiyonunda renkler ve desenler öne çıkmış olsa bile siyah ve beyazın vazgeçilmez cazibesi de her zaman ki gibi güncelliğini koruyor!

Büyük beden mankeni, Robyn Lawley tanıtım için verdiği harika pozlar ve muhteşem tasarımlı iç giyim parçaları aklınızı başınızdan alıp götürecek nitelikte.

Eşsiz iç giyim parçalarının sunulduğu koleksiyondan bazı kareleri sizler için bir araya getirdik. Aşağıdaki galeriden inceleme fırsatı bulabileceğiniz koleksiyonda size en uygun parçayı seçebilirsiniz.

Chantelle Büyük Beden Giyim / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu