Moda

2022 Yeni Sezon Modasında Öne Çıkanlar

Yeni Sezon Modasında Öne Çıkanlar

2022 yeni sezonun trendleri yeni yıldan çok önce görücüye çıktı ve moda konusunda sözüne güvenilir bütün otoriteler yeni sezonun moda tasarımlarında benzer tasarımları öne çıkarttılar. Yeni sezon pek çok anlamda markaları tatmin etti ve ortaya muhteşem koleksiyonlar çıktı. Koleksiyonlarda öne çıkan çizgi, kesim ve renkler nelerdi, 2022 yeni sezon modasında neler var sizler için derledik. Yazımızda yıl boyunca moda olacak ve dikkati çekecek noktaları bulabilirsiniz.

Yeni Sezon Modasında Öne ÇıkanlarYeni Sezonda Kalıpların Dışına Çıkın

Yeni sezonun çizgileri oldukça cesur, farklı olmayı sevenlere derinden hitap eden tasarımlar var diyebiliriz. Sıra dışı sırt ve omuz dekolteleri, farklı kesim etekler yeni sezonun dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor. Ancak bunların yanı sıra bol dantel ve tül detaylı giysiler de öne çıkıyor. Özellikle abiyelerde karşımıza çıkan V yaka dekolteler, dantel veya tül kollar ve çarpıcı renkler yeni sezonun dikkat çeken parçalarından diyebiliriz.

Kontrastı Yakalayın

Uyumlu giyinmek her zaman benzer tonları bir arada kullanmak değildir. Birbirine zıt olduğunu düşündüğünüz renkleri bir arada kullanarak çekici bir uyum yakalayabilirsiniz. Özellikle aksesuar ve takı tercihlerinizde kontrastı seçerek detayları dikkat çekici kılabilir ve öne çıkarmak istediğiniz parçaları ortaya koyabilirsiniz.

Yeni Sezonda Kalıpların Dışına ÇıkınTepeden Tırnağa Moda

Moda yalnızca giyim ve aksesuarlarda değil, saç ve makyajda da kendisini gösteriyor. Eğer siz de trendlerden geri kalmak istemiyorsanız 2022 saç modelleri ve renklerini inceleyebilirsiniz. Yeni sezonda canlı kahve tonları, altın tonunda sarılar ve uzun süredir moda olmayı başaran ombreler var. Kabarık ve dikkat çeken saç modelleri öne çıkıyor ve hacimli saç modasını yeniden gündeme taşıyor.

Makyajda ise göz makyajına yoğunluk verilen bir dönem, takma kirpikler ve yoğun siyah göz makyajı revaçta olacak.

Özel Günleriniz İçin

Özel günlerde kadınların bir numaralı tercihi olan abiye elbiselerde bu sezonda bolca dantel ve gipür detayları var. 2022 abiye modelleri arasında uzun elbiseler, tek omuz parçalar, dantel kol ve yakalar öne çıkıyor. Renklerde ise bordo, koyu mavi ve zümrüt, fuşya, ateş kırmızısı, hardal sarısı en çok tercih edilen renkler arasında karşımıza çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu