Dekorasyon

Dekorasyonda Örgü Etkisi!

Dekorasyonda Örgü Etkisi

Özellikle havaların soğuduğu kış günlerinde, evinizde sıcak bir hava oluşturmak için örgü battaniyeler sıklıkla kullanılmaktadır. Battaniye dışında örgü paspaslar, yastıklar, halı ve kilimler ve daha birçok şey evimizde hem şık hem de kullanışlı olan örgü ürünlerdir.

dekorasyon örgü önerisi 7

Koltuklarınızın havasını değiştirmek için dekoratif kırlent kılıfları örebilirsiniz. Bu kırlentlerle uyumlu olarak öreceğiniz bir puf da odanızı tamamlayacaktır. İsterseniz bu takımı tamamlamak için yer minderlerinize kılıflar örebilirsiniz. Tüm bunları hem hobi olarak yapabilir, hem de evinizi el emeği ürünlerle renklendirebilirsiniz.

dekorasyon örgü önerisi 1

El Emeğinin Evinizdeki Etkisi

Yatak odanızda da bir renk istiyorsanız, el emeği yatak örtüsü örmeye ne dersiniz? Şimdilerde kırk yama görünümüne sahip rengarenk iplerden oluşan örtüler çok seviliyor. Üstelik sadece yatak örtüsü olarak değil, TV battaniyesi olarak da bu örtüleri kullanabilirsiniz.

dekorasyon örgü önerisi 2

Eskiyen sandalyelerinize örme kılıflar yaparak yepyeni görünmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik böylece mutfağınızın havasını da değiştirmiş olursunuz.

dekorasyon örgü önerisi 3

Örgü dekoratif ürünler yapmak istiyorsanız cam şişelere rengarenk kılıflar örebilirsiniz. Böylece vazo görünümüne kavuşan şişelere çiçekler koyarak dekoratif bir obje elde edebilirsiniz.

dekorasyon örgü önerisi 4 dekorasyon örgü önerisi 5 dekorasyon örgü önerisi 6

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu