Kombinler

2018-2019 Sonbahar Modası: En Trend Kıyafet Renkleri

2018-2019 Sonbahar Modası: En Trend Kıyafet Renkleri

Havaların serinlemesiyle birlikte yaz aylarının en trend kıyafet renkleri güncelliği kaybeder. 2018-2019 sonbahar kıyafet renkleri sizler için derledik.

Sonbaharın en moda renkleri arasında gri, kahverengi ve bej popüler ve gündemde olacak. Bunun yanı sıra mavi, kırmızı renkler de öne çıkacak renkler arasında. Kadınlive kadın ekibi olarak sizler için derlediğimiz sonbahar renklerine bir göz atın.

01. Deniz Mavisi

Yaz sezonun kapanmasına üzülenlerin tercihidir. Sonbahar sezonunda mutlaka gardıroplarda mavi renkli ve tonlardaki elbiselere yer verin. Mavi renk ve tonları size güven vereceği gibi moralinizi yükseltecektir. Hem de çekici ve güzel görünmenize yardımcı olacaktır.

Sonbahar renk 1

02. Kahverengi

Kahverenginin çok koyu renklerini tercih etmeyin. Açık kahverengi tonlarındaki elbiseleri tercih edin ve kullanın. Bu rengi sadece aksesuarlarla kullanmayı tercih etmeyin. Gardıroplarda kahverengi pantolon, ceket ve giyim parçalarına da yer verin.

Sonbahar renk 2

03. Koyu Kiraz Rengi

Muhteşem bir sonbahar rengidir. Koyu kiraz moralinizi yüksek tutacak bir renk olduğundan dolayı dolabınız da bu renk etek, elbise, pantolonlara yer verin.

Sonbahar renk 3

04. Kırmızı

Soğuk sonbahar gecesi herhangi bir davet, etkinliğe katılırken kırmızı renkli elbiselerden kullanabilirsiniz. Hatta isterseniz kırmızı elbiselerinizi beyaz veya siyah renklerle uyumlu bir kombin yaratabilirsiniz. Kırmızı her zaman sizi zevkli ve şık gösterecektir.

Sonbahar renk 4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu