Güzellik

Lana Del Rey’in güzellik iksiri

Lana Del Rey’in güzellik sırları

Birçok güzellik sırrını sizlerle paylaşan ekibimiz “Lana Del Rey” güzellik sırlarını sizler için paylaştı. Siz de kusursuz ve muhteşem görünmek istiyorsanız bu yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz. Görünümüyle sesini birleştiren harika bir bütünlüğe sahip olan ünlü pürüzsüz ve muhteşem bir görünüme sahip.

Sprey kullanmayı tavsiye eden “Lana Del Rey” deniz suyuyla saçlarımı muhteşem bir görünüme kavuşuyor bir spreyi kullanarak çok daha hoş ve muhteşem görünebiliriz. Özellikle zeytinyağı içerikleri bulunan ürünleri kullanmanız sizler için yeterli olacak.

lana-del-rey-guzellik-sirri-1

Cildimizin bizim vücut kalkanımız olduğunu bildiren ünlü mutlaka kendimizi güneş ışınlarından korumamız gerektiğini bizlere hatırlatıyor. Özellikle elmacık kemiklerimizi yüksek etkili koruyucularla güneş ışınlarından korumamız gerekiyor.

Günümüzde bayanlar hem rahat hem de modern bir görüntüye kavuşmaktan çok mutlu oluyor bu yüzden topuz kullanarak çok daha hoş ve muhteşem bir görünüme kavuşabiliriz. Böylelikle yaptığımız gevşek forumdaki balerin topuzu ile çok daha harika bir görünüme kavuşabiliriz.

lana-del-rey-guzellik-sirri-2

Cildimizin çok daha parlak ve kusursuz görünmesini istiyorsak mutlaka cilt temizleyicisi kullanmamıza dikkat etmemiz gerektiğini bizlere hatırlatıyor. Özellikle cildimizdeki lekeler oluşmaması için mutlaka temizleyici bir ürün kullanmamız gerekmektedir.

Süt ve süt ürünlerinden oluşan malzemeleri kullanmamız konusunda bizleri bilgilendiren ünlü sebzeli yüz kremlerini kullanmayı tavsiye ediyor. Özellikle parfümleri ve kremlerini buzdolabında saklarsak kurumasını da engellemiş oluyoruz.

lana-del-rey-guzellik-sirri-3

Göz makyajında metalik olmayı tavsiye eden ünlü gümüş renkli far eyeliner çok daha göz alıcı olmamızı sağlıyor diye bizlere hatırlatıyor. Özellikle yaz akşamlarında bronz tenliler çok daha hoş görünmenizi sağlayacaktır.

lana-del-rey-guzellik-sirri-4

Vücudumuzun en dikkat çeken yerlerinden bir tanesi olan gözlerimiz etkileyici ve hoş görünmeniz için en büyük etkenlerden bir tanesidir. Su geçirmez göz kalemlerini tercih ederek çok daha hoş ve güzel bir görünüme kavuşabiliriz. Yaz aylarında fondötenler makyaj malzemeleri yerine etkileyici göz kalemleriyle çok daha çekici olabiliriz.

lana-del-rey-guzellik-sirri-5

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu