Kombinler

Gladyatör Sandalet Sokak Modası Kombinleri 2018-2019

Gladyatör Sandalet Kombinleri

Sezonun en rahat ve şıklığı ile öne çıkan gladyatör sandaletler, sokak modası akımında birbirinden farklı stiller ve özgün tarz kombinlerini görüyoruz. Son zamanlarda moda trendleri arasına olan ister gladyatör sandaletler olsun, ister gladyatör çizmeler olsun farklı ve sıra dışı tasarımlarıyla 2018-2019 yaz sezonun en trend, en rahat stil sahibi ayakkabı modelleri arasında yerini alıyor. Tarz ve stil sahibi bayanların tercihleri arasında olabilecek gladyatör sandalet ve çizmeler sıra dışı tasarımları ve çizgilerle sokak modası kombinleri sezona damga vuruyor!

Gladyatör sandalet kombinleri 2016

Gladyatör sandaletler, gladyatör çizme olarak da bilinmekte, bu tip ayakkabılar da bağcıkların, bantların tüm bilek ve bacakların sarmasıyla tasarlanan ayakkabı modeli, son zamanlarda bayanların oldukça fazla ilgi gösterdiği gladyatör sandalet veya çizmeler sokak modasının tutkusu haline geldi. Dünya ünlü tasarımcıların koleksiyonlarına hızlı bir giriş yapan gladyatör modeller sokak modasının kalbini feth ediyor.

Bant Detaylı Gladyatör Sandalet Sokak Kombini 2016

Dünya markaları yaz sezonunda farklı stil ve tarzlar tasarladıkları gladyatör sandalet ve çizme modelleri, sezonun göz bebeği haline gelirken, sokak stillerinde farklı havalar estirmeye devam ediyor. Moda akımı olan gladyatör sandaletler daha çok kısa eteklerle kombinleri çok şık ve harika görünüyor. Özellikle gladyatör sandalet modelleri, bacaklarınızı tamamen sardığı için ince bacaklı bayanlara daha çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Bant Tasarımlı Gladyatör Sandalet Kombinasyonları 2016

Sokak Trendi Gladyatör Sandalet Modelleri 2018-2019

Sezon trendleri olan bu ayakkabılar ünlü birçok markanın vitrinlerini süslüyor. Gladyatör sandaletler, sıra dışı çizgileriyle karşımıza çıkarken şehirli ve modern bayanların aklını başından alıp götürüyor. Bu tip ayakkabı modellerinde ip detayları, bant detayları öne çıkanlar arasında olduğunu bildirelim. İp veya bantların bilekten, bacaklara kadar saran tasarımlı ayakkabılar gladyatör çizme olarak da adlandırılabiliyor. Bu tip ayakkabıların özellikleri ise bilek ve bacakları tamamıyla sarmasından geliyor. Şıklığı kadar rahatlığı ile dikkat çeken gladyatör sandaletler, eski yunan tanrıçaları tarafından o dönemlerde giyilen ayakkabı modeli olarak da bilinmektedir.

Cool Tarz Gladyatör Sandalet Sokak Kombinasyonu 2016

Gladyatör Sandalet Sokak Stilleri ve Kombinleri 2018-2019

Moda akımları arasında olan sezon trendi galdyatör sandalet modelleri, bazı bayanlar tarafından beğenilmeyen bir tasarım olduğunu da belirtelim. Şunu da belirtelim ki bu tip ayakkabıları cesur ve kendine güvenen birçok bayan tarafından da rahatlıkla tercih edilebilen bir model olduğunu da bildirelim. Gladyatör çizme modelleri olarak da bilinen bu sıra dışı tasarımların sokak kombinleri hazırladık. Galeride inceleme fırsatı bulabileceğiniz gladyatör sandalet kombinleri, sizin fikrinizi değiştirebilir ve ilham almanızı sağlayabilir.

Kısa Etek Bantlı Gladyatör Sandalet Kombini 2016

Gladyatör Sandalet Sokak Modası 2018-2019 / GALERİ

Bir önceki yazımız olan Yüksek Bel Kot Pantolonlar Nasıl Giyilir? başlıklı makalemizde kombin önerileri vermiştik…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu