Kombinler

2022 Mikro Trend: Yırtmaçlı Etek Kombinleri

2022 Yırtmaçlı Etek Kombinleri

2022 Yırtmaçlı Etek Kombinleri

Yırtmaç hep etek ve pantolonlarda var olan detaylardan biridir. Sürekli moda olmasa da, özelikle de gece elbiselerinde yırtmaç detayları görmek mümkündür. Bu sezon ise yırtmaç mikro trendler arasında yerini aldı. Artık yırtmaç gece elbiselerine gündüz giyimlerine de geçip. Günlük yırtmaçlı etekler yandan, önden, önden çift yırtmaçlara rastlıyoruz. Eteğin uzun veya kısa boyu ve materyalini bakılmaksızın her türünde yırtmaçlı etek görmek mümkündür. Bu sezon yırtmaçlar özellikle derin ve açık biçimdedir.

yirtmac trendi 2

 

Yırtmaçlı etek kombinleri, yaparken istediğiniz şekilde kombinlemek de serbestsiniz; Örneğin uzun yırtmaçlı şifon bir eteği spor tarzı sweatshirt, t-shirt’le, sneakers’le kombin yapıp giyinmeniz trend görünmenizi sağlayacaktır.

yirtmac trendi 3

Midi veya uzun yırtmaçlı etekler ve istediğiniz tarz gömlek ve bluzlarla ofis için veya davetler için kombin yapabilirsiniz. Ayrıca belinize kemer takarak giyiminizi daha da akıllıca göstermeyi sağlayabilirsiniz.

yirtmac trendi 4

Sıcak havalar için ideal ince kumaştan hazırlanan uzun ve derin yırtmaçlı etekler sizi hem serin tutacak, hem de şık gösterecek. Bu tarz yırtmaçlı etekler hem de ayaklardaki kusurları gizlemek için iyi bir araçtır.

yirtmac trendi 5

Kadınlive Kadın Ekibi olarak siz değerli okurlarımıza bir dizi yırtmaçlı etek kombinleri‘nin fotolarını sunuyoruz ; Siz bu mikro trend yırtmaç modasını nasıl buldunuz?

yirtmac trendi 10

Yırtmaçlı etek trendleri ve kombinler için foto galeriyi görüntüleyin…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu