AksesuarKombinler

2022 Aksesuar Trendleri: Kemer Kombinleri

2022 Bayan Kemer Kombinleri

2022 Bayan Kemer Kombinleri

1950’li yılların en trend aksesuarlarından olan kemer takma trendi, günümüzün modası ile yine aksesuar trendleri arasında yerini aldı! Giyim kombinleri için önem arz eden kemerler bu sezon ünlü markaların koleksiyonlarında sıkça görmeye başladık. “Zuhair Murad, Elie Saab, Burberry, Balmain” vb. Ayrıca birçok markanın koleksiyonunda kemer aksesuarları statement tarzında olması da dikkat çekiyordu. Bu yaz sezonunda kemer kombinleri sıkıcı kıyafetlerden bizim kurtarıcımız olacak! Ve kıyafetlere hareket, şıklık katmak için ideal bir seçim olacaktır.

kemer aksesuarları kombinleri 1

Stilinize şıklık katmak için kemer kombinleri nasıl yapılır?

Artık birkaç sezondur ki moda olan oversized bol kıyafetlere kemer takarak kombinlenmesi şıklığımıza şıklık katmak için ideal bir araçtır. Oversized kıyafetler üzerine takılan kemerler çok trend görünüyor. Örneğin oversized kazak veya gömlek üzerine takılan kemer kombinasyonları ile görüntünüzü tamamlayabilirsiniz. Bol kesimli veya dar kesim eteklerin beline kemer takarak çok harika kombin görünümleri oluşturabilirsiniz.

kemer aksesuarları kombinleri 2

Trençkot giydiğinizde belinize güzel şık bir kemer takarak akıllıca kombinler yaratabilirsiniz. Özellikle de statement kemer kombinleri giyiminize farklı bir tarz katacaktır. Ayrıca uzun veya kısa hırkalarla kemer takmak belinize vurgu yapmanızın yanı sıra daha zarif görünmesine yardımcı olur.

kemer aksesuarları kombinleri 12

Ceketlerin (oversized olabilir) üzerine kemer takmak basit kıyafet kombinlerini bir anda farklı hava katabilir. Ceketin üzerine kemer taktığınız zaman ister düğmelenmiş, isterse de açık durumda iken kullanmanız mümkündür. Seçim tamamen size kalmıştır :) Bu tarz kemer kombinleri hem de ofis kıyafet kombinleri içinde sizi monotonluktan çıkarmak için güzel bir araçtır.

kemer aksesuarları kombinleri 13

Kadınlive moda aksesuar ekibi olarak sizler için kemer aksesuarı kombin önerileri ve modellerinin görsellerini sunuyoruz: Bu kombin örnekleri sizlere fikir ve ilham kaynağı olabilir.

kemer aksesuarları kombinleri 10

Aksesuar Trendleri: Kemer Kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu