Kadinlive.com

İlkbahar’da Kot Pantolon Nasıl Kombin Yapılır?


İlkbahar’da Kot Pantolon Nasıl Kombin Yapılır?

Her bahar sezonuna girerken, en çok beğendiğim temalardan biriside, gardıropların en temel parçalarından olan kot pantolonların hızla yükselişi olmasıdır. Bildiğiniz üzere kot pantolonlar 5 farklı stilden oluşmaktadır. Bunları sıralarsak, büyük boy kot pantolon, bilek boy kot pantolon, yüksel bel kot pantolon, dar kot pantolon ve koyu gölgeli olmak üzere her yıl trend olduğu gibi 2017 ilkbahar kot pantolon kombinleri yine popüler, yine yükselen trendler arasında!

Dolabınızda çeşit çeşit kot pantolonları varsa, onları her yerde rahatlıkla ve özgürce giyinebilirsiniz. Özellikle yeni sezonda dolaplarınıza ekleyeceğiniz yeni kot pantolonu satın alma konusunda alışverişe çıkarken nelere dikkat etmeniz konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Bu edindiğiniz bilgilerle 2017 yılının en trend kot pantolonunu seçme konusunda bilgili olmanız gerekiyor. Bu sayede kendinizi daha cezbedici ve yenilenmiş gibi hissedebileceksiniz!


Özellikle de kot pantolon seçimlerinde vücut tipinize yakışan en uygun modeli tercih etmelisiniz. Sizinle adeta bir bütün halinde olan kot pantolon modelleri seçmelisiniz. Arayışlarınızın sonuncunda “işte bu benim tarzım” diyeceğiniz kot pantolon modelini bulduysanız, ihtiyacınız olan tek şey, ilkbahar için nasıl kombin yaparım? Sorusu ise sizler için hazırladığımız galerimize göz atarak en uygun kot pantolon kombin stilini bulabilirsiniz. Haftalık olarak en az 3 ya da 4 kez aynı kot pantolonu giyinebilir ve sıra dışı stiller yaratarak, bunu da hiç kimsenin fark etmemesini sağlayabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken, aynı kot pantolonu giydiğinizde üst giyimleri farklı ve ilginç bir hale getire bilmenizdir.

Tabi ki her aşamada farklılık yaratabilmeniz adına aksesuarlar, ayakkabılar, çantalar da sizlere bu konuda son derece yardımcı olacaktır. Özellikle, bahar kombinleri için bilek boy botlar, rengarenk çantalar bahar kombini için ideal bir seçim olacaktır. Çünkü bahar aylarına, mükemmel geçiş parçalarındandır. Fırfırlı gömlekler, bluzlar, tişörtler gibi parçalar ilkbahar aylarında kot pantolonlarla kombin yapabilmek için biçilmiş kaftan parçalardır. Çizgi detaylı ve omuz dekolteleri olan üst giyim parçaları kurtarıcı niteliğindedir! Kot pantolonlarla oldukça farklı stiller yaratabileceğiniz birçok stil var, beyaz giyim parçaları, renkli parçalar bu aylara uygun parçalardır.

Kot pantolon farklı stil ve kombinleri için resimlere göz atın, size en uygun stil ve tarzları keşfederek bahar aylarında stilinizle eşleştirme yapabilirsiniz.

Bahar’da Kot Pantolon Nasıl Kombin Yapılır? / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git