Tesettür Modası

2018-2019 Sonbahar Kış Tekbir Giyim Tesettür Kıyafet Modelleri

Sonbahar Kış Tekbir Giyim Tesettür Kıyafet Modelleri

Tekbir giyim, her yıl olduğu gibi 2018-2019 sonbahar kış yeni sezonda da iddialı tesettür modelleri ile karşımıza çıkıyor. Tesettür giyimin öncü markalarından olan tekbir giyim tesettür kıyafet modelleri kış modasına uygun doğanın tüm renklerini barından tesettür kıyafetlerini modern kadınların gardıroplarına taşıyor. Eşsiz çizgiler, sıra dışı tasarımları ile sonbahar kış tekbir tesettür modelleri, tesettürlü bayanların ilgi odağı olacak!

Tekbir Giyim 2015 2016 Sonbahar Kış

Tekbir giyim yeni sezon sonbahar kış koleksiyonun da 44 beden üzeri bayanların arayıp ta bulamadığı, her stil ve tarza uygun elbise, kıyafet modellerini en güzel renk ve kumaşlarla geniş bir koleksiyona imza atıyor. Yeni sezonda renklerin coşkusunu yaşayın.

Esra Tekbir tasarımı 2015 16

Tekbir 2018-2019 yeni sezon, siyah ve beyazın asilliğini ve mavinin huzurunu, oliv, oranj, pembe, asit yeşili ve masalanın enerjisini hissetmeniz mümkün. Sonbaharın dinginliğini yaşamak isteyenler için alternatif olarak toprak tonlarını yeni koleksiyonun da tesettürlü bayanlar için sunuyor.

Esra Tekbir Yeni Sezon Tasarım 2015 16

Tekbir giyim, genç ve güzel kalmayı arzulayan bayanlar için sonbahar kış sezonunda tasarlanan tesettür giyim modelleri, yine birbirinden farklı ve şık. Tekbir, koleksiyonu kendinizi tam da olmak istediğiniz gibi hissettirecek.

Tekbir Giyim 44 yeni sezon koleksiyon

Yeni sezon tesettürlü giyim parçaları ile farkındalığınızı konuşturun. Pardösü ve bercesteler tekbir giyim‘e özel olarak tasarlanan aksesuarlar detaylandırılmış. Deri lazer kesim verev aksesuarlar, gold metal düğmeler, metal püskül zincir elcikleri ve sedef bronşlar ürünlerine uygulayarak tesettürlü bayanlar için farkındalık yaratıyor.

Tekbir Giyim Buz Mavisi Pardesü

Kadınlive moda editörleri olarak sizler için seçmiş olduğumuz tekbir giyim yeni sezon 2018-2019 sonbahar kış tesettür kıyafet koleksiyonunda en güzel ve dikkat çekici ürünlerinin görsellerini aşağıdaki galeriden inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Tekbir Yelda Kaban Bordo 2015 2016

2018-2019 Sonbahar Kış Tekbir Giyim Tesettür Kıyafet Modelleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu