Ayakkabı Modelleri

2022 Kadın Ayakkabı Modelleri 42 Numara

Kadın ayakkabı modelleri 42 numara

İri yapıya sahip kadınların kendilerine göre 2022 ayakkabı modelleri bulabilmeleri oldukça zor bir konu! Özellikle birde ayakkabı numaraları 40’ın üzerinde ise iri yapıya sahip kadınlar için ayakkabı bulması daha çok zorlaşıyor! Herkesin bildiği bir konu olan ayakkabılar kadınların vazgeçemedikleri, giyim parçalarının önemli tamamlayıcıları arasında yerini alan ayakkabıların neredeyse tutkusu olmayan kadın yoktur!

Durum böyle olunca ayak numarası 42 olan kadınlar ayakkabı tutkularından vazgeçmeliler mi? Kesinlikle hayır! Günümüzün teknolojisi artık çok ileri düzeyde olduğu gibi ayakkabı üreten firmalarda bu boşluğun farkına vararak iri yapıya sahip kadınlar için birbirinden güzel ve şık ayakkabı modelleri üretmeye başladılar.

42 Numara Kadın Topuklu Ayakkabı Modelleri

42-numara-ayakkabi-1 42-numara-ayakkabi-2 42-numara-ayakkabi-3 42-numara-ayakkabi-4

Topuklu ayakkabılar her kadının vazgeçemediği modeller arasında. Ayak yapısı büyük olan kadınlar içinde durum aynıdır değişmez! Bu ayakkabı modelleri rahat giyebilmek için topuk boyları biraz kısa olanları tercih etmelisiniz.

42 Numara Kadın Sandalet Ayakkabı Modelleri

42-numara-ayakkabi-sandalet-1 42-numara-ayakkabi-sandalet-2

Sandalet ayakkabılar yaz mevsimlerinin vazgeçilmezi olduğu kadar rahatlığından dolayıda tercih edilen modeller arasında. Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan sandalet ayakkabıları dolabınıza eklemelisiniz.

42 Numara Kadın Babet Ayakkabı Modelleri

42-numara-ayakkabi-babet-1 42-numara-ayakkabi-babet-2 42-numara-ayakkabi-babet-3 42-numara-ayakkabi-babet-4 42-numara-ayakkabi-babet-5 42-numara-ayakkabi-babet-6 42-numara-ayakkabi-babet-7

Babet ayakkabılar rahatlığı kadar şıklığı ile de öne çıkıyor. Her giyim parçası ile rahat bir şekilde kombin edebileceğiniz bu ayakkabı modelinden dolabınızda birkaç tane eklemelisiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu