Kadinlive.com

Tony Şık Tasarımlı Abiye Elbise Modelleri Yeni Sezon Koleksiyonu


Tony Abiye Elbise Modelleri Yeni Sezon Koleksiyonu

Lübnanlı tasarımcı Tony abiye elbise modelleri, yeni sezon koleksiyonunu size aşağıdaki resimlerde sunuyoruz. Yılın en güzel elbiseleri Tony Rab bir yelpazesi gibi biz kadınları mest etmeyi gene başarmış gibi duruyor. Lübnanlı tasarımcı bu yeni koleksiyonunda parlak ve basit sessiz renkler ile karakterize etmiş ve tasarımları sonbahar-kış için onun yeni koleksiyonunu, söz konusu bu koleksiyon çok başarılı bir işe imza atmış gibi görünüyor.

Şıklık ve zarafet dolu Tony elbise modelleri, yeni sezonda kadınları büyülü dünyasına davet ediyor. Birbirinden harika parçaların bulunduğu koleksiyon kusursuz güzelliğinize, elegan duruşlar sergiliyor.


Şıklığı ve lüks’ü seven bayanların tercih edeceği bu koleksiyonda bir birinden şık elbise modellerini sizler için özenle seçtik. Bu elbise modelleri çok seveceksiniz.

Sezonun en trend elbise modellerini aşağıdaki galeriden inceleyerek ilham alabilirsiniz. Bu muhteşem giyim parçaları arasında kendi stil ve tarzınıza uygun olan elbise modelini seçebilirsiniz.

Tony Abiye Elbise Modelleri / GALERİ

tony-elbise-koleksiyonu-19

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git