Güzellik

Çekici Yıldızların Dehşete Düşüren Güzellik Sırları

Ünlülerin güzellik sırları!

Her kadın zaman geçtikçe yaşlanmaktadır. Eski zamanlarda yaşlanmayı kadınlar doğanın bir kanunu olarak görüp kendilerini teselli etmekteydiler. Fakat şimdilerde ünlü Hollywood yıldızlarının gün geçtikçe yaşlanması yerine daha da genç bir hal aldığını gören her kadın artık yüzünde ki en küçük kırışıklığı dahi sorun haline getirmektedir.

Kadinlive.com ekibi bundan dolayı Hollywood ve ünlü yıldızların güzellik sırlarını inceleme altına alarak sizlerle paylaştı. Bu güzellik sırlarının arasında yer alan bazı güzellik prosedürlerini kadınlar kendileri de uygulayabilirler. Bazı güzellik reçeteleri de insanları dehşete düşürmekte ve şaşkınlık vermektedir. Ünlülerin güzellik sırlarının arasında kedi kumu, sülük vb. şeyler yer almaktadır.

Megan Fox – elma sirkesi

megan-fox-guzellik-sirri

Ünlü yıldızlar arasında yer alan Megan Fox, kilo ve ideal formunu korumak için devamlı olarak her gece yatmadan önce elma sirkesi tüketmektedir. Elma sirkesinin vücudunda birikmiş yağları erittiğini düşünerek hareket etmektedir. Fakat uzmanların söyleyişine göre bu yöntem mideye oldukça zarar vermektedir.

Snooki – kedi kumu

Snooki-guzellik-sirri

Televizyon dünyasında yer alan ünlü yapımcılar arasında yer alan Nikol Polizzi, peeling kullanmak yerine kedi kumu kullandığını söylemektedir. Snooki adı ile de tanınan ünlü sanatçı, kedi kumunu biraz su ile karıştırarak çok iyi bir peeling elde ettiğini belirtmektedir. Kedi kumu yüz derisini daha güzel bir hale getirmektedir.

Kullanılan bu yöntem ne kadar yarar sağlar bilmesek de kilo ile satıldığı için normal peelinglere nazaran daha ucuza gelmektedir.

Kim Kardashian – bebek saçları

kim-kardashian-guzellik-sirri

Kim Kardashian‘ın alnında çıkmış olan bebek saçları güzelliğine engel olduğu için saçlarına ağda yaptırdığı söylenmektedir. Gerçekten özenli bir şekilde uzatmadıysa yukarıda yer alan değişimi de bunu doğrulamaktadır.

Demi Moore – sülük

demi-moore-guzellik-sirri

Demi Moore, her ne kadar gençleşmesini bir nebze Ashton Kutcher’e borçlu olsa da bu güzelliğinin altında yatan sırrını açıklamıştır bile. Ünlü sanatçı sülük tedavisine giderek kanını detoksifiye etmektedir. Bu yöntem sayesinde de kendini sağlıklı hissettiğini ve pis kanlardan arındığını hissettiğini belirtmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu