Tesettür Modası

Kırmızı Bindallı (Kaftan) Kına Elbisesi Modelleri 2018-2019

Kırmızı Bindallı (Kaftan) Kına Elbise Modelleri 2018-2019

Geleneksel motifleriyle geçmişten, günümüze kadar gelen Anadolu’nun kültürünü, sanatını yansıtan, bindallı (kaftan) modelleri özellikle kına gecelerinin vazgeçilmez elbise modelleridir. Kına gecesi için kına kıyafetleri olarak tercih edilen bindallı (kaftan) modelleri 2018-2019 yılında da gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer alıyor.

en şık bindallı modelleri

Bindallı (kaftan) modelleri arasında en çok beğenilen ilgi çeken renkler ise kırmızı renk tonları oluyor. Bu kına elbiseleri varak işlemeler, motifler, tül ve tafta kumaşlardan dikilen elbiseler size kına gecesinde eşsiz bir güzellik sunuyor.

en şık bindallı modelleri 7

Kırmızı bindallı modelleri özellikle şalvar, kaftan gibi detaylar ön planda. Dikkat çeken, etkileyici görünüm kazandıran bu bindallı kaftan modelleri 2018-2019 yılında birçok markanın koleksiyonunda yer aldı. Hazır giyim mağazalardan elde edebileceğiniz bu kına elbiseleri fiyatı 300 TL ila 900 TL arasında değişmektedir.

en şık bindallı modelleri 17

Kadınlive moda editörleri olarak en güzel kırmızı bindallı modelleri görsellerini seçtik. Bu kaftan modelleri size ilham ve fikir kaynağı olabilir.

en şık bindallı modelleri 19

Bindallı (Kaftan) Modelleri 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu