Moda

2018-2019 Kadınlara Özel 20 Dövme Modelleri

2018-2019 Kadınlara Özel 20 Dövme Modelleri

ilkbahar yaz sezonunda çeşitli dövme modelleri, trendler arasında olacak! Büyük veya küçük desenli dövmeler cool bir görüntü yakalamanıza olanak sağlıyor. 2018-2019 ilkbahar yaz sezonu “kol dövmeleri, bilek dövmeleri, anlamlı dövmeler, yazılı dövmeler” ve daha birçok dövme desenleri ve çeşitleri derledik.

kadin dovmeleri 5

Kadın dövme modelleri arasında en güzel dövme modelleri yaptırarak, yaz modasına damganızı vurabilirsiniz. Şu günlerde sokak modası bloggerlerinin sıklıkla paylaştığı uçuş uçuş elbiseler, etekler, şortlar, askılı kıyafetler ve birbirinden şık dövme modelleri ve giyim stilleriyle boy gösteriyor.

kadin dovmeleri 4

Kadınlara en çok yakışan dövme modelleri hangileri hep birlikte bir göz atalım. İlkbahar yaz dövme trendleri modern kadınları daha çekici yapıyor. Son yıllarda tarz ve stil sahibi kadınlar dövme modasına akım ettiği bir gerçek, genel olarak kadınlar dövme modellerini “omuz, bel, bilek, bacak ve ayak bileği” gibi kısımlarına yaptırmayı tercih ediyorlar. Özellikle de bilek kısmına yapılan dövmeler oldukça moda! Kadın dövmeleri son zamanlarda renk ve tasarımları ile dikkat çekici görünümler elde etmenize yardımcı oluyor.

kadin dovmeleri 2

Kadın dövme tasarımlarında genel olarak tercih edilen figürler ise “çiçek, simge ve hayvan figürleri” gibi çeşitli desen ve tasarımlardaki dövme modelleri baş sıralarda yer alıyor bunun yanı sıra kişiye özel dövme modelleri arasında yazılı dövmeler trendler arasında geliyor.

kadin dovmeleri 13

Kadınların yaptırdığı dövme modelleri arasında en dikkat çeken dövmeler ise “sırt, bel, bilek ve ayak bileği” kısımlarına uygulanan büyük ve küçük dövme modelleri oluyor. Şunu belirtelim ki bu büyük dövmeler son zamanlarda kadınların en çok yaptırdıkları dövmeler arasında yerini alıyor. Kulak arkasına yapılan küçük figür ya da simge tarzındaki dövmelerde oldukça dikkat çekenler arasında olduğunu belirtelim.

kadin dovmeleri 12

Kadınlara özel 20 farklı dövme modelleri arasından en güzel seçmeleri sizler için aşağıdaki galeride bir araya getirdik. Galeri inceleyerek kendi stil ve tarzınıza uygun özel kadın dövme modeli seçebilirsiniz.

kadin dovmeleri 9

Kadın Dövme Modelleri 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu