Moda

Puantiyeli Etek Modelleri ve Kombinleri 2018-2019

Puantiyeli Etek Modelleri ve Kombinleri 2018-2019

Özellikle de genç kızların daha çok tercih ettiği puantiyeli etek modelleri, şıklığınıza şıklık katıyor! Yaz sezonunda birbirinden şık puantiyeli etek kombinleri yaratarak tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bu konumuzda da puantiyeli etekler hakkında sizlere fikir vermeye çalışacağız.

benekli elbise modelleri 1

Puantiyeli olarak bilinen, benek desenli kıyafetler Fransa’da XVIII yüzyılların sonlarına doğru moda dünyasına giriş yaptı! O günden bugüne kadar modasını kaybetmeyen giyim parçaları arasındadır. Puantiyeli giyim parçaları neredeyse tüm hazır giyim markalarının koleksiyonlarında görmek mümkündür. Puantiyeli etek, ikonalarının da gardıroplarımızın özel bir yerine sahiptir.

benekli elbise modelleri 2

Geçtiğimiz yılların ve günümüzün tanınmış tasarımcıları puantiyeli, benekli baskılı kıyafetleri koleksiyonlarında sıkça tercih verdiğinden onlar eskimeyen klasiklere dönüşmüştür. Bu elbiseyi alırken onu yıllarca rahatlıkla giyinebileceğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü puantiyeli eteklerin uzun süre modası düşmeyecek, uzun yıllar sonra bile moda’ya damgasını vuracaktır. Hatta belki de kızınıza miras kalacak…

benekli elbise modelleri 6

Puantiyeli giyim parçaları sadece giysilerde değil, aynı zamanda donanımları da kullanılır. Puantiyeli kıyafetlerden kullandığınızda kombin yaratırken seçeceğiniz aksesuarların basit olmasına dikkat etmelisiniz. Örnek vermek gerekirse, puantiyeli etek giydiğinizde ayakkabınızın düz bir renk olmasına önem vermelisiniz. Bu sayede kombin karışık görünmeyecektir.

benekli elbise modelleri 8

  • Beyaz kumaş üzerine kırmızı puantiye çok güzel görünüyor.
  • Siyah kıyafetler üzerinde beyaz puantiyeli eteklerde güzelliğinize şıklık katar.
  • Beyaz üzerine siyah puantiyeli etekler elegant duruş sergilemenize yardımcı olur.
  • Aksesuar seçimi çanta kullanımında basit ama şık görünen puantiye desenli çantalar mevsimsel olarak uygun olacaktır.

benekli elbise modelleri 15

Eğer dolabınızda puantiyeli eteğiniz yoksa, hemen alışveriş çıkarak bir tane edinebilirsiniz. Çünkü yıllar geçse de, puantiyeli etekler bayanların inceliği ve zarifliğini vurguluyor, tüm zamanların en popüler parçalarındandır.

benekli elbise modelleri 17

Büyük moda evlerinin tasarımcıları 2018-2019 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonlarında puantiyeli, benekli etekleri unutmamışlar. Örneğin, “Dolce&Gabbana”nın bu yıl ki koleksiyonları puantiyeli, benekli etekler ile göz kamaştırıyor. Modaperestler “Christine Phung”, “Just Cavalli” ve diğer moda evlerinde de puantiyeli, benekli eteklere rastlayabilirsiniz.

benekli elbise modelleri 21

Kadınlive moda editörleri olarak seçmiş olduğumuz en güzel puantiyeli etek modelleri ve kombinlerinin görsellerini seçtik… İlham ve fikir verebilecek puantiyeli etek kombinleri arasından seçim yapabilirsiniz.

benekli elbise modelleri 22

Puantiyeli Etek Modelleri ve Kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu