Makyaj

Rihanna’nın makyaj modeli

Rihanna’nın makyaj modeli

Dünya çapında ünlü yıldız olan Rihanna eyeliner ve koyu tonlarda olan ruju ile şık görünümlü oldukça güzel bir kadın. Kadınlive makyaj editörleri olarak ünlü yıldız Rihanna’nın makyaj stilini siz değerli okuyucularımız için araştırdık.

Renkli eyeliner

Rengarenk, uzatılmış eyeliner doğal görünümlü dudaklar, bronz allık ile uyumlu bir şekilde makyaj stili tüm dikkatleri üzerine çekebiliyor. Renkli eyeliner tercih eden güzel yıldızlardan biriside Rihanna, gözlerini ön plana çıkartarak çok hoş bir görünüm sergiliyor. Rihanna abartılı göz kalemi uyguladığında ten renginde doğal dudakları tercih etmesi de ayrı bir püf noktası.

rihanna makyaj stili 1

Parlament rengi maskara

Rengarenk maskarası ve mat bordosu ruj ile birlikte bronz olan teninde çok güzel görünüm yaratıyor. Rihanna’nın uyguladığı makyaj stilinde yaratmış olduğu zıt görüntüyle son derece başarılı. Farklı iki zıt renk tüm dikkatleri dudak ve gözleri üzerine çekiyor.

rihanna makyaj stili 2

Klasik görünüm

Kadınların sürekli olarak makyaj çantaları içerisinde yer alan bronz alllık, kırmızı ruj ve siyah eyeliner gibi birçok makyaj malzemesi hızlı ve pratik bir makyaj için gideceğiniz bir davet için uygulayabilirsiniz. Fakat Rihanna’yı bu tarz klasik bir makyajla görmeniz mümkün değil.

rihanna makyaj stili 3

Pembe dudaklar

Her zaman pürüzsüz teniyle tüm dikkatleri üzerine çeken, şeftali renk tonları ve bronz allık ise ikonları arasında yerini alıyor. Pembe rujlar Rihanna etkisi altında kalıyor pembe ruju parlement mavisi eyeliner oldukça da dikkatleri üzerine çekmesini sağlıyor.

rihanna makyaj stili 4

Doğal görünüm

Krem renginde açık kahve tonları farlar, pembe ya da parlatıcı olan dudakları ile şeftali tonlarındaki allık ile oldukça sade bir görünüm sergiliyor.

rihanna makyaj stili 5

Kızıl saçlar

Saçlarının koyu kızıl olmasıyla turuncuyla dudakları ile bütünleşerek ideal saç rengini gözlerine beyaz renkli far sürülür Excel’de olmasının yanı sıra iddialı bir görüntüyle herkesi büyülüyor.

rihanna makyaj stili 6

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu