Dekorasyon

Kitaplarınızla eviniz ne kadar dekoratif?

Kitaplarla ev dekorasyonu

Konu İçeriği

Ev dekorasyonunda farklılık arayanlardan iseniz? Ev dekorasyonunda kitaplarınızı kullanabilirsiniz. Kitapların ev dekorasyonunu nasıl değiştirdiğine birlikte inceleyelim…

Son zamanların modası sayılabilecek bir akımla karşı karşıyayız. Artık kitaplar okunmak ve bilgi edinmek dışında ev dekorasyonunun da bir parçası haline gelmeye başladı. Masalarda ve orta sehpalarda dekoratif bir görünüm vermesinden dolayı kitaplardan faydalanmaya başlandı.

En çok olarak orta sehpalarda kullanılmasının yanında, sehpa üzerindeki objelerin boylarını yükseltmek, masa üzerindeki dekoratif eşyalara simetri katabilmek, sehpalarda tarz oluşturabilmek ve renklendirebilmek için kullanılıyor.

kitap dekorasyon 1

Dekorasyon amaçlı kullanacağınız kitap maddi değeri fazla yüksek olmayan, ciltli ve yani bir kitap olması gerekir. Dekorasyon amaçlı kitaplar, gezi kitapları, sanat tarihi kitapları, çeşitli dergiler bu işlem için en ideal olanıdır.

kitap dekorasyon 2

Farklı dekorasyon stiline sahip olabilirsiniz. Country, rustik veya eklektik olabilir. Kendi dekorasyon stilinize uygun olarak farklı kitaplar arasından tercih yapabilirsiniz. Eğer modern bir dekorasyon tarzına sahip iseniz yeni ve ciltli kitaplar tercih edin. Rustik bir dekorasyona sahipseniz antika veya eskimiş kitapları tercih ederek ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

kitap dekorasyon 3

Ev dekorasyonunuz herkesinkinden farklı olabilir veya aynı olabilir, ama kendi tarzınızı ve yaşam stilinizi yansıtır.

kitap dekorasyon 4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu