Moda

Sevgililer Günü için Stil Önerileri

Ocak ayını uğurluyoruz. Romantik 14 şubat ayı, hem de Sevgililer günü yaklaşıyor. Çiftler şimdiden bugüne hazırlık yapıyorlar. bizde bir kaç öneri verelim dedik…

Karakterce duygusal insan değilim. Fakat bu günün anlamını ve önemini seviyorum. 14 Şubat ne tür kayıt yapacağınızı, o gün için ne düşündüğünüzü bilmiyorum. Asıl aşkın hala mevcut olduğuna inananların ise bu özel günü en iyi şekilde kayıt edeceklerine şüphem yok. Sevgililer gününü özel şekilde kutlamaya hazırlanan bayanlar sevgilisine almalı olduğu hediyeden çok, güzel görünmek hakkında düşünürler. Giyim üzerinde emeli-başlı baş sındırmalı olurlar.

Kırmızı aşk-sevgi rengi olduğu için ilk akla gelen renklerden biridir. Hanımların çoğu giyimde hataya düşmekten korktuğu için kırmızıyı siyah, beyaz gibi klasik renklerle uygularlar. Oysa kırmızıyı elvan renklerle indirgemiş giymek olur. Kadinlive.com modaperest hanımlara kırımızı renkle eşleşen daha yaratıcı fikirler sunuyor.

Tasarımcılar kırmızı ile kullanabileceğiniz renkleri bu tür sıralarlar

Kırmızı ve mor : Bu iki rengin kombinasyonu çok zor olsa da, imkansız değil. Biraz cesaret gerektirir, fakat doğru kombine ettiğinde beklenmedik, etkili imgeler yaratmak mümkündür.

sevgililer gunu stil 1

Mora nazaran yumuşak pembe ile kırmızıyı birleştirmek daha güvenlidir. Daha cesur bayanlar pembenin daha koyu çalanlarını uyarlayabilirsiniz. Bu renkleri birleştirmeyin en risksiz yolu basit ve klasik modeller seçmektir.

sevgililer gunu stil 2

Kırmızı ile siyahı uygunlaştırmak dan bıktıysanız, koyu mavi renge tercih edin. Koyu gök siyahtan daha şık, asil ve zarif aurası olduğunu düşünüyorum.

sevgililer gunu stil 3

Bu özel günde daha parlak görünmek istiyorsanız, bu yıl da hala favorisi olan leopar desenini kırmızı ile uyarlayabilirsiniz. Daha şık ve zarif olduğunu düşündüğümden çantayı leopar desenli seçmeyi öneriyorum. Aynı fikir ayakkabılara da ait olabilir.

sevgililer gunu stil 4

Kırmızı ile kullanımı popüler olan renklerden biri de yeşildir. Kırmızı ile yeşilin doğal sentezine kızıl gülü gösterilebilir.

sevgililer gunu stil 5

Turuncu renk podyumlardan düşmek bilmiyor. Kırmızı ile birbirine çok benzer olduklarından kullanımı zor görünüyor. Bu iki renkler modern imge yaratır.

sevgililer gunu stil 6

Boz da bu yılın sonbahar aylarından bugün de moda olmaya devam ediyor. Stil ikonası olmaya iddialıysanız, kırmızıyı bozla birleştirin.

sevgililer gunu stil 7

Mavi derken, aslında okyanus mavisi adlandırılan tonu öngörülüyor. Bu renkli kotlar size kırmızı rengi kullanmanızı sağlar.

sevgililer gunu stil 8

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu