Kombinler

Sonbahar Trendleri: Deri Etek Modelleri ve Kombinleri

Sonbahar Trendleri: Deri Etek Modelleri ve Kombinleri

Genellikle deriden yapılmış kıyafetler şarkıcıların ve rock yıldızların kıyafetlerinin bir parçası sayılır. Şimdilerde ise deri moda dünyasında önemli yeri ve tarzı olan parçalardandır.

deri etek trendi 1

Deri ceketler, tayt, pantolonlar, şalvarlar ve etekler, aksesuarlar moda dünyasında trendler arasında kendinden sıkça söz ettiriyor. Deri kıyafetler içerisinde bu sezon dikkat çeken giyim parçası deri etekler oldu. Çeşitli tür işlenmiş derilerden hazırlanan etekler hem renkleri ile, hem de şık formları ile göz doldurmaktadır.

deri etek trendi 5

Daha çok mini ve midi deri etekler bu sezon farklı markaların sonbahar, kış koleksiyonlarında görülüyor. Moda olan etek formları; Plise, kabarık, dar, kalem, katlı, trompet vb. deri etekler olarak öne çıkıyor.

deri etek trendi 10

Kombinlere dikkat edersek görürüz ki, deri eteklere çeşitli biçimlerle uyarlamak mümkündür. Klasik gömleklerden tutun, oversized dokuma sweatshirt’e kadar, stilettolardan tutun, sneakerslere kadar her tarz giyim parçası ile şık deri etek kombinleri elde etmek mümkündür.

deri etek trendi 11

Kadınlive Kadın Ekibi sizler için deri etek kombinlerinin fotolarını sunar ; Sizler deri etek kombinlerini nasıl buldunuz?

deri etek trendi

Deri etek modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu