Moda

Yaz ve Plaj Modası Dünyanın En Küçük Bikinisi!

En küçük bikini modelleri

Yaz ve plaj sezonunun vazgeçilmez parçalarından olan bikini modellerine, bir yenisi eklendi dünyanın en küçük bikini modelleri! Geçtiğimiz günlerde tanıtılan küçük bikinileri ünlü model Miranda Kerr üzerine giymiş olduğu bikini modeli ilgi odağı oldu!

Bikinin tanıtıldığı koleksiyonda, yer alan ünlü isim sadece Miranda Kerr olmasa bile modelin giymiş olduğu bikini modeli yok denek kadar küçük olan bikini üstü bir anda tüm gözleri üzerine çekti. ABD basınında en çok konuşan gündemin göbeğine oturan bikini üstü, daha çok konuşulacak gibi görünüyor.

Chanel markasının tasarladığı bu küçük bikini üstüne güneş gözlükleri takan Miranda Kerr, kamera karşısında verdiği pozlarla hayran kitlesini iki katına çıkarmayı başardı. Ünlü modelin arkadaşı olan Cara Delevingne, aynı bikini üstünü denemekten kendini alıkoyamadı.

Victoria’s Secret meleği olan Cara Delevingne, mini bikini üstüyle kamera karşısına geçmese de kamera arkasında bikini modelini denediğini ve hayranlarına poz verdiğini açıkladı.

Dünyanın en küçük bikini modelinden bazı kareleri sizler için bir araya getirdik. Galeride inceleyeceğiniz bu bikini üstünü sizler nasıl buldunuz?

Dünyanın En Küçük Bikinisi..! / GALERİ

bikini2

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu