Kadinlive.com

Uzun Abiye Gece Elbisesi Modelleri 2018-2019


Uzun Abiye Gece Elbisesi Modelleri 2018-2019

En güzel uzun abiye modelleri, uzun abiye fiyatları, Uzun abiye modelleri kombin nasıl yapılır. Abiye elbiseler, seçimleri zor olan gece elbiseleridir. Bayanlar kendilerine uygun tarzda abiye modelleri bulması kolay değildir.

Uzun abiye modelleri için fikir vermek istersek. Abiyeleri, özel moda evlerinde diktirilebilir veya Abiye gece elbiseleri arayışını hazır giyim olarak da tedarik edilebilir. Şık ve rahat elbiselerle gece etkinliklerine katılmak isteriz. Ben sizler için en güzel ve rahat abiye elbise modellerini galeri şeklinde sunmaya çalışacağım.


Şık ve tarz modellere sahip olan uzun abiye gece elbiseleri çok şık ve modern, kadınsı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu bakımdan abiye, seçimi yaparken uzun abiye elbise modelleri sizlere büyük faydası olacaktır. Uzun abiye gece elbiselerinin özellikleri ise sizi olduğunuzdan daha uzun boylu göstermesidir. Bu bakımdan bakıldığında uzun boylu görünmeniz. Sizleri daha şık, zarif ve zayıf görünmenizi sağlayacaktır. Uzun abiye elbise modelleri kullanmanız sizi zarif bir görüntüye bulayacaktır.

Kendinize uygun çok güzel ve şık hazır abiye modelleri seçebilirsiniz. Vücudunuza oturacak şık ve gösterişli abiye modelleri doğru bir şekilde seçmeniz yeterli olacaktır.

Sizin için seçmiş olduğum ironitekstil.com online alışveriş sitesinde satılan çok güzel abiye modelleri hakkında konuşacağız. Bu model abiyeleri, ironitekstil resmi web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Siyah elbise straplezli uzun abiye modelleri

Polyester ve pamuk kumaşlı abiye modeli vücudunuza tam oturan ve kadınsı bir görünüm veren straplez modeldir. Sade ve düz kumaştan dikilmiş bu şık abiye modeli özel günler, kokteyl ve gece etkinlikleriniz için çok şık ve zarif abiye elbise modeli. Bu abiye gece elbisesinin fiyatı ise; 102 TL ve çok uygun fiyatlıdır.

Uzun payetli abiye elbise modelleri

Gecenin yıldızı olmak istiyorsanız ironi payetli uzun elbise modeline tercih verebilirsiniz. Payetli abiye modeli tül detayları ve sırt tarafındaki detaylar ile tüm dikkatleri üzerinize çekmeye yetecektir. çok şık ve zarif elbise modeli olan payetli gece elbiselerini tercih edebilirsiniz. Bu abiye modelinin fiyatı ise; 159 TL yeni üye olanlara indirimli fiyatı ise; 135 TL

Seçmiş olduğum diğer abiye modellerini galerimizde inceleyin. Beğendiğiniz ve hoşunuza giden abiye modelleri satın almak isterseniz alt kısımda yer alan yorum kısmından yazabilirsiniz.

En Şık Uzun Abiye Modelleri 2018-2019 / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git