Kombinler

Yeni Sezon Moda Trendleri: Gömlek Elbise Kombinleri

Gömlek Elbise Kombinleri

Gömlek elbiseler, hızlı yükselen moda akımına kapıldı. Geçtiğimiz sezonda sokak modasında gömlek elbiseler öne çıkan trend parçalar arasında yerini alırken yaz sezonunun en sıcak günlerinde yeni elbise trendi olan gömlek elbiseler kadınlar tarafından çok sevildi. Feminen giyim stilini seven kadınların vazgeçilmezleri arasına giren. Bu şık gömlek elbise kombinleri oldukça rahat ve bir o kadar da tarz diyebilirim.

Gömlek Elbise Kombinleri

Bu muhteşem gömlek elbiseleri klasik ve modası geçmeyen parçalar arasında değerlendirmeniz mümkün. Maskülen havasının yanı sıra feminen şıklıkta sunan gömlek elbiseler, her stile ve tarza uygun aynı zamanda her ortamda giyilebilen parçalar arasında bu özelliği sayesinde diğer giyim parçalarından ayrı bir yeri olduğunu belirtmeliyim. Yaz sezonu için dolabınızda güncelleme yaptığınız da 1 yada 2 adet gömlek elbise eklemeniz akıllıca olacaktır.

gömlek elbise modası 1

Gömlek elbiseler, moda dünyasında çokta yeni bir kıyafet değiller. 1940’lı yıllarda oldukça fazla popüler olan daha sonrasında ise klasikleşen bu elbiseler, günümüzün modası ile tekrardan farklı tasarımlarla yoğrularak yeniden karşımıza çıktılar. Bu sezon ve daha uzun yıllar boyunca popülerliğini kaybetmeyecek olan gömlek elbiseler, birçok ünlü markanın koleksiyonlarında yerini alıyor.

gömlek elbise modası 2

Bu muhteşem gömlek elbiselerin tek parça olması, ofis şıklığında, alışverişte hatta gece gezmelerinde dahi rahatlıkla giyilebilmesi gömlek elbiseleri popülerliğini iki katına taşıyor. Spor tarz giyinmeyi sevenlerin favorilerinden olan şıklık akımına kapılan gömlek elbiseler ile çok rahatlıkla çabasız ve kusursuz güzelliği yakalamanız oldukça mümkün.

gömlek elbise modası 3

Gömlek elbiseler farklı birçok farklı kumaştan üretilebiliyor bunlar arasında keten, şifon, jean ve ekose desenli kumaşlar oluşabilmesi de sizin kendi stilinizi yansıtmanıza olanak sağlıyor. Gömlek elbiselerden kendi tarzınıza en uygun şekilde kombinler oluşturmanız ve altına giyeceğiniz spor ayakkabılar, topuklu sandaletler yada stiletto ayakkabılarla çok uyumlu kombinler yaratabileceğiniz parçalar arasında olduğunu belirtelim.

Gömlek Elbise Nasıl Giyilir

Gömlek elbiseleri sadece yaz sezonunda değil, her sezon rahatlıkla kombin yaparak giyinebilirsiniz. Kat kat giyim tarzının yaz ve kış sezonunda oldukça güncel ve popüler giyim stili olduğunu var sayarsak, gömlek elbiseleri havanın şartlarına göre giyinmek oldukça kolay olacaktır. Hafif serin havalarda blazer ceketlerle birlikte gömlek elbiseleri giyebilir yada hırka ile gömlek elbiseleri tamamlayabilirsiniz.

Gömlek Elbise Trendleri Gömlek Elbiseler Yeni Sezon Trendleri

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. ”Kombininizde bohem bir hava oluşturmak istiyorsanız elbisenizin ilgi odağı olmasını sağlayabilir geri kalan parçaları basit tutabilirsiniz. Bohem bir stil için en güzel ikili; maxi elbise-sandalet. Maxi yerine mini elbise tercih ederseniz sandalet olarak gladyatör sandaletlerine şans verebilirsiniz. Bununla birlikte etnik desenlerden oluşan elbiseler de sizin için hem rahat hem de şık bir seçenek olabilir.”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu